Aš noriu atskleisti jums paslaptį. Tai yra tai, kuo aš labai didžiuojuosi, ir tuo pačiu tai, ko aš gėdijuosi. Tai yra tai, ką reiškia būti vyru ir tokiu nebūti. Tai apibūdina, kas aš esu ir kas nesu. Tai dichotomija, kurią net man sunku suprasti.

Mano paslaptis yra beveik ketvirčio amžiaus senumo – aš visada buvau ištikimas. Nors geidžiau daugelio moterų, niekada nei su viena iš jų nemiegojau, niekada nebučiavau nei vienų bučinio ištroškusių lūpų.

Aš pasiturintis. Aš geros fizinės formos. Aš gražiai rengiuosi ir ne, aš nesu bjaurus. Taip, aš turėjau progų, bet…Aš niekada neapgaudinėjau. Ir niekada apie tai neprisipažinau, na, todėl, kad vyrai paprastai apie tai neprisipažįsta. Nepaisant to, kaip mes norėtumėm, kad jūs galvotumėte, kokie mes tapome jautrūs, mūsų broliška klika pagrįsta bravada ir varžymusi dėl pripažinimo. Tą pačia minutę, kai mes prisipažįstame nebesivaikantys sijonų, atsiribojantys nuo mūsų prigimtinio poreikio persekioti, mūsų goriliškos krūtinės ima mažėti. Tai gali skambėti ne ypač protingai, bet taip jau yra, bent jau mano pasaulyje. Taigi, ar aš kada nors nukrypau į šalį?

1. Niekada nesutikau tobulo 10.

Vieną kartą mano kolega man pasakė: “Jei ruošiesi apgaudinėti, daryk tai su tobulu 10, nes, kai tave pagaus apgaudinėjantį – o kada nors vis tiek pagaus – žvelgdamas atgal į praeitį, nesigailėsi.” Aš visada maniau, kad tai geras patarimas. Be to, aš niekada nesutikau tobulo 10, kuri būtų susidomėjusi manimi.

2. Rytais man skauda kulkšnį

Savo knygoje „Laiškai mano sūnui” (“Letters to My Son”) Kentas Nerburnas pagundą sulygino su jausmu, kai jis susilaužė koją: „Kuomet aš jaučiu potraukio moteriai antplūdį, aš pagalvoju apie tą koją <...>Neištikimybė sulaužo santykius taip, kaip to kritimo metu sulūžo mano kaulas. Iš pradžių gali pasirodyti, kad tai nieko tokio. Laikui bėgant, tu gal net sugebėsi užlopyti tą įtrūkimą ir santykiai atrodys stipresni, nei buvo kada nors anksčiau. Bet jie nesugiję. Randas lieka ir jis persekios jus amžinai”. Aš niekada nebuvau susilaužęs galūnės, bet kelis kartus buvau pasitempęs kulkšnį ir man ją skaudą beveik kasdien.

3.Mane traukia tam tikro tipo moterys

Kuomet mane traukia prie kitos moters, aš klausiu savęs “kodėl?”. Dažniausiai todėl, kad ji aukšta, liekna, brunetė, “gausiai apdovanota”, linksma, sąmojinga ir gera. Visas šias savybes turi mano žmona. Tai privertė mane suprasti, kad iš esmės mane traukia vieno tipo moteris. Tai kam apgaudinėti su dvyne?

4. Man patinka nedailios mano žmonos kojos

Vieną kartą skaičiau straipsnį, kurį parašė žmoną apgaudinėjęs vyras. Iš ryto, pabudęs šalia savo vienos nakties partnerės, jis iš karto pastebėjo jos kojas. Vakare ji avėjo seksualius juodus vakarinius batelius, bet iš ryto jos kojos atrodė didelės, vyriškos ir su nuospaudom. Jis taip pasišlykštėjo, kad iš karto paspruko. Mes pamirštame, kad meilė paslepia trūkumus. Po 23 metų, aš pažįstu ir myliu kiekvieną savo žmonos kūno dalį – įskaitant ir jos kojas.

5. Aš katalikas.

12 metų atkentėjęs katalikiškoje mokykloje ir įsiminęs šimtus tūkstančių nuodėmių, kurios gali nusiųsti į pragarą, aš turiu giliai įsišaknijusį nenorą dirsčioti į savo kaimyno žmoną. Galbūt mano ištikimybė visai nesusijusi su stiprybe ir morale. Gal man tiesiog “praplautos smegenys”.

6. Aš laikausi duoto žodžio

Aš viešai pasižadėjau būti ištikimas. Ir kaip buvusio jūrų pėstininko sūnus, aš tikiu, kad vyro žodis turi būti tvirtas. Aš kalbu apie asmeninį principingumą, savybę, kurią politikai, atletai, vadovai ir kartais netgi mūsų tėvai apdrabsto purvu. Galbūt aš neišpildžiau kelių smulkių pažadų, bet išpildžiau didelius ir velniškai tuo didžiuojuosi.

7. Aš siekiu savo tikslo

Aš turiu draugą, kuris 14 metų kasdien važinėjasi dviračiu. Tai tikslas, kuriam skirta per daug jėgų, kad būtų galima jį taip lengvai „užleisti”. Galbūt mano ištikimybė (8 579 dienos ir tęsiasi) yra panašus dalykas.

8. Abejonės man naudingos

Daugelyje santuokų valdymas sudaro 9/10 meilės. Kai tu įtari, kad kažkas bando atimti tai, kas priklauso tau, tu labiau stengsiesi tai apsaugoti. Nors mano žmona tai neigia, ji truputi pavyduliauja. Bet tai gerai, nes retkarčiais pasitaikančios jos abejonės priverčia ją mane labiau vertinti. Žinau, tai savanaudiška priežastis, bet aš tuo mėgaujuosi.

9. Aš bijau

Tai galbūt ir yra tikroji priežastis, kodėl aš niekada neapgaudinėjau savo žmonos. Aš bijau, kad to, ką viena silpnumo akimirka gali padaryti mano gyvenimui. Aš bijau nekalto, nežinančio savo žmonos rudų akių žvilgsnio sekantį rytą. Aš susigūžtu pagalvojęs apie tai, kad mano vaikai pamatys savo motiną įskaudintą ir žinos, kad aš dėl to kaltas. Kalbant atvirai, turbūt aš buvau ištikimas,nes esu bailys.

10. Aš esu vedęs tobulą 10

Views All Time
Views All Time
5377
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!