Galbūt jums nesiseka meilėje, nes neišmokote mylėti…kol kas. Šis metodas tikrai veiksmingas.

Matau, kiek daug žmonių bando dalintis savo meile, ir jos neturi. Aišku, jų dalijimasis atneša kitiems bėdų. Galite galvoti, kad dalinatės savo meile, bet dalinatės tik savo bėdomis, nes tai yra viskas, ką turite. Jūs tikitės, svajojate, o koks rezultatas? Svajonėse meilė nuostabi; realybėje ji tampa nelaime, pragaru.

Prieš tapdami mylimuoju, pirmiausia turite tapti meile. Žmonės mano, kad jie taps meile tik įsimylėję. Jų logika kvaila. Negali tapti mylimuoju, kol neturi meilės – o meilės jūs neturite.

Kiekvienas įsitikinęs, kad sugeba mylėti; tiesiog jam reikia rasti kažką, kas jo meilę priimtų. Jis pilnas meilės energijos; jam tereikia žmogaus, kuris jį priimtų. Taip žmonės ir gyvena, randa. Dažnai jie sutinka nuostabių žmonių, bet galiausiai viskas tampa apgailėtina.

Jie mano, kad dalinasi meile – jie dalinasi tik savo vienatve. Jie mano, kad dalinasi kažkuo dievišku – jie dalinasi tik savo bjaurumu. Jie mano, kad dalinasi pačia savo esybe – bet jie dalinasi tik savo purvinu paviršiumi. Jie patys nepažįsta savo esmės – toks vargšas žmogus.

Turtingas žmogus yra tas, kurio gyvenime pilna poezijos, šokio, šventės, tylos, susicentravimo, įsišakinijimo.

Turtingas žmogus tas, kuris toks pilnas kaip debesys lietaus sezonu, pasiruošęs lietumi išsilieti ant kiekvieno pakeleivio. Arba kaip pumpuras, pasiruošęs dalintis savo aromatu su bet kuriuo vėju ar keliauninku. Dalijimasis yra pilnatvė.

Mėginti dalintis tuo, ko neturi, yra vienas iš sunkiausių dalykų – o būtent tai žmonės ir daro. Jie vis mėgina mylėti net nesusimąstydami, kad meilė jų širdyje dar neužaugo. Tiesą sakant, jūs nemylite savęs – kaip galite mylėti kitus? Trūksta paties pagrindo.

Jūs nesate laimingi vieni – kaip galite būti laimingi su kažkuo kitu? Jeigu jūs nelaimingi vieni, kažką sutikę atsinešate ir dalinatės savo liūdesiu. Tai viskas, ką turite – jūsų skurdas, jūsų sugedimas, jūsų bėda, jūsų depresija, jūsų liūdesys, jūsų pyktis, susierzinimas, sielvartas – jūsų liga.

Kaip būti mylinčiam be mylimojo? Visas mūsų mąstymas pagrįstas neteisingai. Jūs galite šokti niekam nematant; kodėl negalite mylėti be mylimojo? Galite dainuoti sau; kodėl negalite mylėti be mylimojo? Jūsų protas neteisingai sąlygotas; jums atrodo, kad mylėti galite tik tada, kai yra ką mylėti.

Praktikuokite meilę. Mylėkite sėdėdami vieni kambary. Spinduliuokite meilę. Pripildykite visą kambarį savo meilės energijos. Jauskite, kaip vibruojate nauju dažniu, sūpuodamiesi tarsi meilės okeane. Sukurkite aplink save meilės energijos vibracijas. Iš karto pajausite, kad kažkas vyksta: kažkas keičiasi jūsų auroje, kažkas keičiasi aplink jūsų kūną; aplink jūsų kūną sklinda šiluma, šiluma tarsi gilus orgazmas. Jūs tampate gyvesni. Kyla tarsi kažkoks suvokimas. Išnyksta tartum kažkoks miegas. Pasinerkite į šį okeaną. Šokite, dainuokite ir visą kambarį pripildykite meilės.

Iš pradžių būna labai keista. Kai pirmą kartą galite užpildyti kambarį meilės energija, savo energija, kuri vis krinta į jus ir vėl atšoka ir jus taip džiugina, žmogus pradeda jausti: „Ar aš save hipnotizuoju? Ar aš apsigaunu? Kas čia vyksta?” Nes jūs visada manėte, kad ta meilė ateina iš kažko kito. Kad būtumėt mylimi, jums reikalinga mama, tėtis, brolis, vyras, žmona, vaikas – kas nors.

Meilė, kuri nuo kažko priklauso, yra skurdi meilė. Meilė sukurta jumyse, meilė, kurią sukuriate iš savęs, yra tikra energija. tada su šiuo jus supančiu okeanu eikite bet kur ir jausite, kad visus, prisiartinusius prie jūsų, staiga paveikia kitokia energija.

Žmonės žvelgs į jus atviresnėmis akimis. Jūs praeisite pro juos ir jie jaus tą nežinomą energijos brizą; jie jausis atsigavę. Palaikykite kieno nors ranką, ir jo kūnas pradės virpėti. tiesiog būkite šalia kažko ir tas žmogus be jokios priežasties pasijaus labai laimingas. Pažiūrėkite! Tada jūs pasiruošę dalintis. Tada raskite mylimąjį, žmogų, kuris jus priimtų.

Vertė Neringa Jagelavičiūtė iš Ošo straipsnio „Transcendencijos disciplina” (Osho times, february 2006, The discipline of transcendence”)

Views All Time
Views All Time
4268
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!