lvoje 0 minčių. Ir taip jaučiuosi šiek tiek ilgiau nei savaitę. Tačiau mano gerumas begalinis- nenoriu apleisti blogo. Šį kartą pateiksiu jums naujausią straipsnį, išspausdintą “Lukoje”. Kad tik žinotumėt, koks gėris būna nusipirkus žurnalą skaityti savo išdėstytas mintis. Taip kiekvieną mėnesį žurnale “Luka” ‘karaliauju’ dviejuose arba keturiuose puslapiuose. Jei ką nors sudomins, įkelsiu ir ankstesnių darbų, na, o dabar naujausias- 20 būdų pasveikti nuo nelaimingos meilės. (Viskas iš patirties).

Gyvenimas VISADA buvo ir bus dvejopas. Jeigu visą laiką sekėsi taip, kad tavo laimės pavydėtų net pats laimingiausias žmogus pasaulyje, žinok, kad ateis ir sunkesnė valanda. Ir priešingai- net jei visą gyvenimą nesijautei laiminga, nes trukdė įvairiausios bėdos, būk tikra: ateis metas, kai blogi dalykai nublanks ir liks tik laimingai gyventi. Kad būtų lengviau ištverti sunkumus, reikia ir pačiai pasistengti: juk ne veltui sakoma, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Pirmoji meilė, ypač paauglystėje, būna pati nuostabiausia, įsimintiniausia, gražiausia, suteikianti daugybę patirties. Tačiau, kad ir kaip būtų gaila, dažniausiai ji netrunka amžinai. Vienas iš svarbiausių dalykų įsimylėjus- viską išbandyti, patirti tai, ko dar niekada nebuvai patyrusi. Tikriausiai dėl visų šių potyrių ir nuostabiai kartu praleistų akimirkų išsiskirti būna labai skaudu ir tada atrodo tik viena- dangus griūva. Jeigu tai jau patyrei, jei, rodos, amžinai trukusi meilė ėmė ir baigėsi, neverkšlenk kamputyje- aukštai iškelk galvą ir imkis to, kas padėtų jaustis geriau, o išlikę prisiminimai sukeltų ne ašaras, bet šypseną.

 • Išsipasakok. Tai pirmas dalykas, kurį turi padaryti, jei nori jaustis geriau. Nieko nelaikyk ir neslėpk viduje- tiesiog papasakok savo meilės istoriją. Ir visai nesvarbu kam. Tai gali būti mama, sesuo, geriausia bičiulė, ne itin pažįstamas susirašinėjimo draugas ar tiesiog gatvėje sutiktas nepažįstamasis. Dar geriau, jei pasipasakosi psichologei- ji ne tik tave įdėmiai išklausys, bet ir suteiks vertingų patarimų. Na, o jei kalbėti nenori, viską surašyk ant balto popieriaus lapo. Savo istoriją netgi gali išsiųsti bet kokiu adresu nepažįstamam žmogui… Beje, taip įmanoma susirasti naujų bendraminčių.
 • Daugiau laiko praleisk su šeima. Dar draugaudama su tau patinkančiu vaikinu tikriausiai supratai, kad visą dėmesį skyrei tik jam. Šeima liko lyg ir antroje vietoje. Neleisk, kad toliau taip būtų, ir atsigriebk už viską. Pagamink skanią vakarienę ar pakviesk šeimos narius pasivaikščioti.
 • Gamink, gamink, gamink. Sakoma, kad vieną iš laimingiausių gyvenimo akimirkų žmogus patiria valgydamas. Žinoma, tik labai skanų maistą. Pradėk gaminti ir lepink ne tik save, bet ir mylimiausius žmones. Na, o jei nemoki, pats laikas išmokti! Pasijausi daug savarankiškesnė ir galėsi didžiuotis savimi.
 • Daug skaityk. Kuo daugiau knygų perskaitysi, tuo daugiau įvairiausių istorijų būsi išgyvenusi kartu su pagrindiniais herojais. Galbūt suprasi, kad nėra jau taip blogai: juk kasdien žmonės patiria daug skaudesnių dalykų. Tavo išgyventi atrodys lyg vienos ramunės žiedadulkė visoje pievoje…
 • Sudaryk sąrašą. Kai galvosi, kad vaikinas su kuriuo taip artimai bendravai, buvo tobulas ir geresnio niekada nesusirasi, sudaryk blogiausių jo savybių sąrašą. Gali įrašyti dešimt ar dvidešimt, kiek tik galvoji, kad yra. Kiekvieną iš jų smulkiai aprašyk. Suprasi, kad vaikinas nėra jau toks geras, kaip atrodė…
 • Tapyk. Net jei teptuko nebuvai paėmusi metų metus, tai nereiškia, kad negali kurti paveikslų. Ir kas sakė, kad tapyti reikia tik teptuku? Puikiai išeis ir pirštais! Tad apėmus blogai nuotaikai ar užplūdus nelauktiems prisiminimams griebk popieriaus lapą ir išliek jausmus- ne tik geriau jausiesi, bet ir meno kūrinį prieš save turėsi. Tingi? Perdažyk kambario sieną!
 • Klausykis muzikos. Tikriausiai nė viena iš mūsų be muzikos negali įsivaizduoti savo gyvenimo. Jos klausomės ryte ir vakare, mokykloje ir namie. Tad, jeigu blogai jautiesi, įsijunk mėgstamiausią dainą, atsipalaiduok ir užmiršk viską, kas trukdo gerai jaustis.
 • Nueik į vakarėlį. Net jei iki šiol nelabai mėgai… Žinok, kad vienas iš greičiausiai veikiančių būdų, padedančių išsigydyti nuo nelaimingos meilės, yra būtent vakarėliai. Pasikviesk keletą draugių ir tiesiog kartu gerai praleiskite laiką. Turėsi progą pabendrauti su senais pažįstamais, susirasi naujų draugų. Galbūt ir nauja meilė ateis…
 • Fotografuok. Iš giliausios spintos lentynos išsitrauk fotoaparatą ir pradėk fotografuoti viską, kas tau kelia džiaugsmą. Tada iš padarytų nuotraukų susikurk didžiulę kompoziciją (koliažą), pakabink ant sienos ir žvilgtelėk, kai bus liūdna.
 • Susirask daugiau veiklos. Kad nereikėtų vaikščioti iš kampo į kampą ir beprasmiškai galvoti, kas buvo ir ką galėjai pakeisti, susirask veiklos Lankyk šokių pamokas ar jaunųjų gidų būrelį mokykloje, savarankiškai mokykis prancūzų ar italų kalbų. Taip ne tik greičiau užsimirši, bet ir naudingai praleisi laiką, įgysi patirties. Galbūt net rasi naują sritį, kur galėsi išreikšti save!
 • Netūnok tarp keturių sienų. Namų aplinka tikrai slegia, ypač jei ten praleista daugybė gražių akimirkų su buvusiu draugu. Atlikusi visus būtiniausius darbus, griebk savo šiltą kepurę, paltuką, aulinukus ir keliauk, kur akys mato. Ne tik užsimirši, bet ir prasiblaškyti galėsi.
 • Mokykis. Išsiskyrimas su vaikinu nebūtinai turi neigiamą atspalvį. Priešingai- vis laiką, kurį būtum praleidusi su juo, gali skirti mokslams. Pagerės ne tik mokymosi rezultatai, bet ir santykiai su tėvais! Be to, juk žinių labai prireiks ateityje.
 • Pradėk sportuoti. Kiekviena iš mūsų puikiai žino, kad sportas- sveikata. Atėjus pavasariui prisimink viską, ką mėgdavai vaikystėje. Galbūt mielai važinėdavaisi riedučiais ar dviračiu? O gal būdavo smagu bėgioti? Sportuodama ne tik padailinsi kūno formas, bet ir įgysi kantrybės. Be to, judėdama ir daug laiko būdama gryname ore net pati nepastebėsi, kaip pagerės nuotaika. Sportas gydo ne tik kūną!
 • Daugiau laiko praleisk su draugėmis. Taip taip, juk būtent su merginomis jaučiamės geriausiai. Susikviesk pačias artimiausias drauges ir jaukiai įsitaisiusios kalbėkitės, žiūrėkite filmus. Galėsite šnekėtis apie viską- pradedant mėgstamiausia nagų lako spalva ir baigiant temomis apie vaikinus. Patikėk: niekas tavęs geriau nesupras kaip tavo ištikimiausios bičiulės.
 • Keliauk. Pirmoji mintis, šovusi į galvą, tikriausiai yra nukeliauti į šiltuosius Havajus ar saulėtąją Ispaniją. Tačiau nebūtina vykti į pasaulio kraštą ir vadintis keliautoju. Gali pasižvalgyti ir savo apylinkėse. Galime lažintis, kad visur tikrai dar nebuvai… Nors ir trumpos, tačiau gerų emocijų sukeliančios kelionės padės tau prasiblaškyti.
 • Žiūrėk pro langą. Galbūt daug kam patarimas atrodys kvailas, nes tai gali sukelti didesnį liūdesį, tačiau reikia išmokti žiūrėti visiškai kitaip. Įsivaizduok, kad čia, kur tu stovi, yra dabartis (juk taip ir yra, ar ne?), o ten, kitapus lango,- tavo ateitis. Ją sukurti gali pati. Žiūrėk ir įsivaizduok save po kelerių metų, mėnesių ar dienų. Niekas nedraudžia svajoti! Pamatysi: jei tau pasiseks, prie lango praleisi ne vieną valandą.
 • Rūpinkis savimi. Net jei ir nėra to žmogaus, dėl kurio kiekvieną dieną norėdavai atrodyti graži, žinok, kad stengtis visada reikia. Ne tik dėl kitų, bet ir dėl savęs. Pakeitusi šukuoseną, drabužių stilių ir iš naujo pamilusi save galbūt net suprasi, kad buvęs vaikinas tavęs tiesiog nevertas!
 • Nueik į jaukiausią mieste kavinukę. Juk visada gera pasišnekučiuoti su drauge ramioje aplinkoje. O ką jau kalbėti, jei tuo metu galėsi drybsoti minkštame fotelyje, gerti kapučiną ir mėgautis šokoladiniu pyragėliu. Ramybė ne tik širdžiai, bet ir sielai…
 • Išsimaudyk karštoje vonioje. Taip taip. Tai gal ir nepadės visko užmiršti, tačiau bent valandą galėsi skęsti svajose ir atsipalaiduoti. Į vandenį prisidėk daug putų, druskos ar aliejų, mėgstamiausiu kvapu. Tikrai padeda.
 • Mėgaukis vienatve! Tai svarbiausia, jei nori, kad viskas sektųsi gerai. Užmiršk išsiskyrimą ir pasistenk įžvelgti ne tik minusus, bet ir pliusus.
Views All Time
Views All Time
4369
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!