Nuo tautos mitybos (maisto produktų atsargų ruošimo ir vartojimo, valgių ir gėrimų gamybos būdų), valgymo įpročių ir papročių priklauso ir žmogaus, kaip asmenybės

 • tapatybė,
 • esybė,
 • geninė sistema,
 • sveikata,
 • išsigimimų lygis,
 • žmonių nutukimas,
 • mąstymas (intelektas),
 • proto galimybės ir imlumas,
 • suvokimo ypatybės,
 • kūrybinės galimybės,
 • dailės ar muzikos gabumai,
 • mentalitetas,
 • gyvensena,
 • būdas (charakterio savybės),
 • darbingumas,
 • fizinis pajėgumas,
 • išskirtiniai sportiniai gabumai,
 • polinkiai,
 • kruopštumas,
 • galų gale tokios būdo savybės, kaip
 • agresyvumas arba tolerancija,
 • drąsa arba bailumas, padlaižiavimas, 
 • žiaurumas ar romumas,
 • sąžiningumas ir polinkis į vagystę,
 • nesavanaudiškumas ar egoizmas, 
 • kilnumas ar veidmaningumas,
 • meilė ar neapykanta,
 • švelnumas ar nuožmumas,
 • orumas ar klastingumas,
 • teisingumas, tiesumas ar melagingumas,
 • garbė ar dviveidiškumas,
 • taurumas ar niekšybė,
 • gailestingumas ar žvėriškumas,
 • ištikimybė ar išdavystė,
 • gudrumas ar polinkis sukčiauti,
 • pyktis ar atlaida,
 • padorumas ar gašlumas,
 • galų gale tokie išsigimimai, kaip pederastija, lezbijizmas, nekrofilija ir pats baisiausias bei šlykščiausias išsigimimas – pedofilija –  vaikų žaginimas,
 • kas be ko – žemės ūkio ir pramonės raida.

Pagal P.Bregą net 90% šiuolaikinių ligų priklauso nuo mitybos.

Pagal mane –  80% ligų atsiranda nuo mitybos, 15% – nuo judėjimo stokos,  5% – nuo kitų civilizacijos faktorių, ypač užteršto oro.

Keičiantis mitybai, kinta žmonių tapatybė, kinta sveikata ir net būdas. Jei lietuviai, misdami kolaborantų įvestu tarybiniai rusiško „obščepito“ (visuomeninio maitinimo) maistu per 50 metų virto teseresais – baugia prisitaikėliška mase. Tarybinis rusų „obščepitas“ (visuomeninis maitinimas) lietuvius pavertė biomase, nuolankiais padlaižiais su bolševikinių „činovnikų“ garbinimu ir paniška jų baime, siekimu patiems tapti „činovnikais“ ir tada visus niekinti, tyčiotis ir išnaudoti…

Šitą dalyką puikiai išmano mūsų laikų politikai, kurie manipuliuodami maisto produktais, gali manipuliuoti žmonių sąmone, padaryti juos priklausomais, paklusniais, dvasiškai ir fiziškai silpnais padarais (besmegeniais ligotais gyviais)… Tai didžioji tautos dalis tampa nebe žmonėmis, nebe individais, o BIOMASE – bukagalve pigia darbo jėga. Lietuvius biomase vadinu todėl, kad jie jau pradeda tapti biomase, kita vertus jie jau tapo bailiais. Trys milijonai bailių… Trys milijonai bailių, nesugebančių kovoti už savo teises ir žmonišką gyvenimą…

Piceristiniai kebabiniai makdonaldiniaikatpedėlinė mityba ir šiuolaikinių maisto prekių parduotuvių tinklai su ne maisto prekėmis, o jų pakaitalais (surogatais), lietuvaičius verčia nevispročiais paliegėliais, sugebančiais suvokti tik šou mėšliną „kultūrą“ ir sugromuliuotą delfi ar 15 minučių tipo informaciją.

Ar tik ne tais sumetimais Lietuvos miestai ir miesteliai šių dienų valdininkų (činovnikų) nutarimais ir sprendimais sėte nusėti nesveiko, chemizuoto beverčio maisto produktų ir sveikatai pavojingų gėrimų parduotuvėmis, pakaitalais ir nuodijančiais valgiais prekiaujančiai ėdyklomis-ambersoodais?..

Ar tik ne tais sumetimais naikinami Lietuvos ūkininkai, „remiami“ Europos sąjungos pinigais, kad nieko nedirbtų, tik girtuokliautų ir kuo greičiau išsigimtų ir išdvėstų?

Šiandien milijardinius pelnus gauna maisto prekių gamybos koncernai ir jų parduotuvės „gavnopoliai“ gamina ir parduoda tik maisto produktų pakaitalus (surogatus), naudingus parduoti, o ne maisto produktus žmogaus mitybai, žmogaus sveikam gyvenimui.  Pagalvokite kokį pasaulinį finansinį krachą šiems nuodytojams sukeltų Lietuvos ūkininkai, neklausydami valdininkų-činovnikų, pradėję auginti gamtiniu biotechnologiniu būdu organinius (ekologinius) maisto produktus…

Pacituosiu kai kuriuos pasisakymus, o išvadas pasidarykite patys:

Bilas GEITSAS, “Microsoft” įkūrėjas:
Šiuo metu pasaulyje gyvena 6,8 mlrd. žmonių. Jau artėjama prie 9 mlrd. Jei sėkmingai padirbėtume kurdami naujas vakcinas, tobulindami sveikatos priežiūrą, reprodukcines sveikatos paslaugas, galėtume sumažinti tą skaičių 10 ar 15 procentų.

Tedas TERNERIS, CNN įkūrėjas:
Idealiausia būtų, kad gyventų 250-300 mln. žmonių, 95 proc. mažiau, nei dabar yra.

Princas Filipas, Edinburgo hercogas:
Jei galėčiau reinkarnuotis, norėčiau grįžti į Žemę kaip virusas žudikas, kad sumažinčiau gyventojų skaičių.

Žakas KUSTO, Prancūzijos ekologas, žymiausias pasaulio okeanografas:
Norėdami stabilizuoti gyventojų skaičių pasaulyje, keturiasdešimt metų be atvangos kasdien turėtume sunaikinti po 350 tūkst. žmonių.
Iš 2009 m. kovą vykusios Jungtinių Tautų Gyventojų padalinio politikos spaudos konferencijos
Ko reikėtų imtis, kad sumažėtų vaisingumas mažiausiai išsivysčiusiose šalyse?

Margaret SENDŽER, Šeimos planavimo federacijos įkūrėja:
Didžiausias gailestingumas, kurį šeima gali parodyti savo mažametei atžalai, – tai nužudyti ją.

Margaret SENDŽER, Šeimos planavimo federacijos įkūrėja:
Gimstamumo reguliavimas galiausiai išgrynins rasę.
Pirmasis iš “10 naujųjų Džordžijos priesakų”, iškaltų granito monumente Džordžijoje
Te gyventojų skaičius neviršija 500 mln. ir tebūna išlaikyta nuolatinė pusiausvyra su gamta.

Deividas ROKFELERIS, Amerikos turtuolis
Neigiama gyventojų skaičiaus augimo įtaka mūsų planetos ekologinėms sistemoms tampa pasibaisėtinai akivaizdi.

Džonas P.HOLDRENAS, Barako Obamos patarėjas mokslo ir technologijos klausimais
Galėtų būti lengviau įgyvendinti moterų, susilaukusių dviejų ar trijų vaikų, sterilizacijos programą, nors operacija yra sudėtingesnė nei vazektomija, taikoma sterilizuojant vyrus. Ilgalaikio veikimo sterilizacijos kapsulė, kurią būtų galima implantuoti po oda ir pašalinti, kai norima pastoti, atveria papildomas galimybes priverstinai reguliuojant vaisingumą. Tą kapsulę būtų galima implantuoti prasidėjus lytinei brandai ir pašalinti gavus oficialų leidimą gimdyti, kai gimdymų skaičius ribotas.

Hilari KLINTON, JAV valstybės sekretorė:
Šiais metais JAV atnaujino reprodukcinės sveikatos sistemos finansavimą per JT Gyventojų fondą, laukiama naujo lėšų skyrimo. JAV Kongresas skyrė daugiau kaip 648 mln. JAV dolerių pagelbėti užsienio šalims. Jie naudojami šeimai planuoti ir reprodukcinės sistemos programoms visame pasaulyje.

Michailas GORBAČIOVAS, Buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas:
Turėtume aiškiau kalbėti apie seksualinį gyvenimą, kontracepciją, abortus, vertybes, kurios kontroliuoja gyventojų skaičių, nes ekologinė krizė, trumpai tariant, yra gyventojų skaičiaus sukelta krizė. Jei gyventojų skaičius sumažėtų 90 proc., nebeliktų tiek žmonių, kurie galėtų daryti didesnę žalą ekologijai.

Ruta BEIDER GINSBERG, JAV Aukščiausiojo Teismo teisėja:
Manau, kad priimant abortų įstatymą buvo rūpinamasi gyventojų skaičiaus augimu, ypač tų gyventojų, kurių dabar nebenorėtume turėti per daug.

Piteris SINGERIS, Prinstono universiteto filosofas:
Kodėl negalėtume tapti paskutine karta žemėje? Jei visi sutiktume būti sterilizuoti, nereikėtų jokių aukų – galėtume švęsti savo išnykimą!

Polas ERLICHAS, Džordžo V.Bušo patarėjas mokslo klausimais:
Kiekvienas gimęs žmogus išderina aplinką ir pažeidžia mūsų planetos gyvybę palaikančius mechanizmus.
Jungtinių Tautų gyventojų fondo ataskaita “Žvelgiant į besikeičiantį pasaulį: moterys, gyventojų skaičius ir klimatas”

Kiekvienas žmogus yra susijęs su anglies dvideginiu, ypač turint galvoje visų šiltnamio efektą sukeliančių dujų pusiausvyrą.

Deividas BROERIS, Pirmasis gamtos apsaugos visuomeninės organizacijos “Sierra Club” vykdomasis direktorius:
Už gimdymą turėtų būti baudžiama kaip už nusikaltimą visuomenei, jei tėvai neturi Vyriausybės leidimo. Visi potencialūs tėvai privalėtų vartoti cheminius kontraceptinius preparatus, o Vyriausybė turėtų skirti priešnuodžius piliečiams, kuriuos pasirinko gimdyti vaikus.

Nina FEDOROF, H.Klinton patarėja:
Privalome ir toliau mažinti gyventojų skaičiaus augimą pasaulyje; planeta nebegali išmaitinti tiek daug žmonių.

Tomas FERGIUSONAS, Buvęs JAV valstybės departamento Gyventojų reikalų skyriaus pareigūnas:
Visi mūsų darbai turi vieną tikslą – sumažinti gyventojų skaičių. Jei vyriausybės nesielgs, kaip mes patariame, pasinaudodamos švariais metodais, sulauks tokios sumaišties kaip Salvadore, Irane ar Beirute. Gyventojų skaičius yra politinė problema. Kai gyventojų skaičius tampa nebekontroliuojamas, reikia autoritarinio režimo ar net fašizmo, kad jis sumažėtų…

Erikas R.PIANKA, Teksaso universiteto biologijos profesorius:
Mūsų planeta galėtų išmaitinti ne daugiau kaip pusę milijardo žmonių, jie galėtų gyventi ilgai ir sąlygiškai patogiai. Gyventojų skaičių būtina smarkiai ir kuo greičiau mažinti, kad sumažėtų žala aplinkai.

Džonas GILBODAS, Londono universiteto profesorius, šeimos planavimo specialistas:
Jei planetoje gimtų vienu vaiku mažiau, tai turėtų kur kas didesnės reikšmės nei visos kitos priemonės, kurių mes imamės, pavyzdžiui, išjungiame šviesas. Vienas papildomas vaikas prilygsta daugeliui skrydžių aplink pasaulį.

Deivas FORMANAS, Vienas iš aplinkosaugos organizacijos “Earth First” įkūrėjų:
Trys pagrindiniai mano tikslai būtų sumažinti gyventojų skaičių Žemėje iki 100 mln., sunaikinti pramonės infrastruktūrą ir pasirūpinti, kad visame pasaulyje vėl atsirastų dykumų, kuriose gyventų visos joms būdingų gyvūnų rūšys.

V.Radžvilas: “Į humanizmo rūbą įvilkti projektai turės ilgalaikius padarinius”
Jei pasaulio galingieji ryžtųsi dirbtinai mažinti žmonių skaičių, pirmiausia nukentėtų ne daugiau nei milijardus gyventojų turinčios Kinija, Indija, ne Jungtinės Amerikos Valstijos ir kitos didžiosios valstybės. Galbūt pirmiausiai nunyktų mažosios tautos, turinčios 3-4 milijonus gyventojų. Ar ne silpnųjų sąskaita būtų tobulinamas, gal net rasiškai gryninamas ir dirbtinai varžomas žmonių prieaugis?

Vincentas Sakas, nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas:

Mūsų dienomis jokia vyriausybė nedirba tautai, žmonėms, – visos vyriausybės tarnauja tam, kas daugiau moka – bankams ir pinigų dirbėjams.

Lietuvoje, kur yra ne demokratija, o totalinės korupcijos valdininkų „činovnikų“ diktatūra, jau 22 metai vyksta masinis savo tautos genocidas.

Daugiausia pinigų daro „maisto produktų“ gamintojai, kuriems visai nerūpi žmonių skaičiaus nei mažėjimas, nei didėjimas ir „vaistų“ gamintojai, kurie taip pat nėra suinteresuoti žmonių skaičiaus nei mažėjimu, nei didėjimu. Jie yra suinteresuoti vienu – kaip galima daugiau pinigų šiandien ir tuoj pat.

Tačiau didysis totalinio genocido paradoksas slypi tame, jog visi jie, pradedant prezidentūra, parlamentu (seimu), vyriausybe, ištaigingu banku, skatinančiu pirkimą ir baigiant „jaukia bandelės kepyklėle“, savo produkcijos gamyboje naudojanti nemiltus ir sintetinius priedus, vieningai nuodija ir beatodairiškai naikina ne tik kitus, bet pirmiausiai patys save, o savo vaikus verčia bukagalviais gyviais. Be išimčių…

Todėl nėra reikalo virkauti dėl žmonių skaičiaus didėjimo ar mažėjimo: kuo greičiau civilizacija vystosi, tuo greičiu ji pati save sunaikins. Be išimčių…

Nuo šito neišsigelbės nei bankininkas su savo jachta pasprukęs  į negyvenamą salą, nei  Belize fazendą įsirengęs verslininkas, nei komunistinis ar kapitalistinis mafijozas, savo šalyje pasistatęs tvirtoves, – valgyti reikia visiems, o ką valgys žmogus, jei jis viską pats nuodija ir nuodys:  ir vaisius medžiuose, ir daržoves dirvose, ir paukščius ore, ir žuvis vandenynuose…Be išimčių…

Europos sąjungos komisarų, vykdančių žmonių naikinimą, sensacingiausias ir ypatingai greitai naikinantis žmoniją yra šiuolaikinis naujasis genocidas: europiečių padalijimas į dvi grupes – į normalius žmones ir belyčius lytinius iškrypėlius, pirmenybę suteikiant tiems, kas negali turėti vaikų ir tęsti žmonių giminę: pederastams ir lesbijietėms. Tuo pačiu normalius žmones apkaltinus homofobija (lytinių iškrypėlių ypač vaikpisių – vaikų žagintojų, gyvulpisių ir lavonpisių baime). Žmonių genocido vykdytojais yra pasitelkti būtent belyčiai lytiniai iškrypėliai pederastai ir lesbijietės, kurie su Europos sąjungos parlamento pagalba vykdo žmonių ir nežmogių supriešinimą, pirmenybę suteikiant belyčiams lytiniams iškrypėliams. Ir žmonių pagimdyti vaikai, pakliuvę į nežmogių lytinių iškrypėlių rankas taps ne pasaulinio globalizmo, o pasaulinio tarpkontinentinio genocido aukomis. Visoje Žemėje. Nes tai  efektyvu. Nes tai pats geriausias žmonių naikinimo būdas… Be išimčių…

Ir jei žmonės neatsitokės, nesupras kas vykdoma, niekas nuo šito globalinio genocido niekur nepabėgs. Be išimčių.

Nepriklausomas mitybos ir kulinarijos ekspertas

Vincentas Sakas

Mob. tel. +370617 24 338

Melnragė, 2013.12.13 (pagal mums jėga įdiegtą Vatikano kalendorių penktadienis 13 diena yra pranašiškas. Pagal lietuvių gamtatikybe, – tai nieko nereiškiantis dalykas. Pagyvensime ir pamatysime – pasiseks ar nepasiseks maisto pakaitalų ir “vaistų” gamintojams, naikinančios produkcijos pardavėjams bei lytiniams iškrypėliams sunaikinti lietuvių tautą…)

Views All Time
Views All Time
42060
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!