Žiemą daugelį žvejų baido šaltis: ant ledo labai šalta, reikia šiltos specialios aprangos. Žinoma, tinkama apranga reikalinga, bet labai šilti rūbai nepageidautini. Pajutęs šaltį, žvejas iškerta ar išgręžia vieną kitą aketę ir pakankamai sušyla. Kiekvienoje parduotuvėje žvejys ras tinkamą aprangą, nors už kostiumą teks pakloti 300-700 Lt, tačiau tai tikrai gera investicija. Anksčiau naudoti vatinukai ir šilti lietpalčiai tikrai nesuteiks tiek šilumos ir ramybės nei naujieji. Šiais laikais rasite šiltą, vėjo neperpučiamą. Neperlijamą aprangą. Kas svarbu dažna žieminė apranga pasižymi plūdrumo savybėmis, todėl įlūžus (ypač pavojinga žūklauti ant pirmojo, ar pavasarinio ledo) yra paprasčiau išsikapanoti. Šiuolaikiniai žieminia kostiumai dažniausiai būna ryškių spalvų, todėl atsitikus nelaimei žvejys lengviau ir greičiau pastebimas ir greičiau sulaukia pagalbos.

Batai turi būti neperšlampami ir ne per ankšti, su vidiniu šiltu pamušalu, didesni kad galima būtų įkišti koją su užmauta vilnone kojine. Rankoms apsaugoti yra šiuolaikinių pirštinių, kurios yra pakankamai plonos, šiltos ir atsparios trynimui.

Galvai apsaugoti rinkitės šiltas kepures, užsileidžiančias ant ausų, nors dauguma aprangų turi šiltus kapišonus, tačiau kepurė būtina. Taip pat nepamirškite apsaugoti ir kaklo, papašykite antrosios pusės numegzti vilnonį šaliką, arba vilkitės šiltą žieminį megztinį su aukšta apykakle, kad ją užlenkus būtų apsaugotas visas kaklas.

Views All Time
Views All Time
280
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!