Easy2hook – naujoviškas kabliukas, kuris prie valo tvirtinamas be mazgo. Operaciją, kuri paprastai reikalaujančią nemažo susikaupimo ir atimančią gana daug laiko dabar galima atlikti per kelias sekundes: valo kilpelė užkabinama už mažyčio „grybuko“, išlieto ant kabliuko kotelio, o paskui sulenktas valas kelis kartus apsukamas aplink kabliuko kotelį ir įkišamas į horizontalią auselę, kurioje yra plyšelis.

Kadangi specialiais mazgais kabliukus rišti išmokti nėra taip paprasta, „Easy2hook“ kabliukai sparčiai populiarėja, nes užtenka prisiminti vieną svarbiausią taisyklę – užnertą už „grybuko“ valą reikia sukti prieš laikrodžio rodyklę. Kitaip naujoviškas kabliukas gali atsirišti.

Patyrę žvejai žino, kad bet koks mazgas – silpna įnagio vieta. Net patys geriausi mazgai išsaugo daugų daugiausiai 98 proc. nesumegzto valo tvirtumo. „Easy2hook“ kabliukų rišimo būdas užtikrina šimtaprocentinį valo tvirtumą. Antra, novatoriškas mazgas atlaiko didžiules apkrovas.

Naujoviško kabliuko autorius – olandas Benko Linthorstromas, kurio specialybė dantų gydytojas. „Easy2hook“ išradėjo teigimu, jam ne kartą teko tobulinti stomatologinius įrankius. Kartą, laužant galvą, kaip megzti mazgus, jam toptelėjo idėja, kuri tapo originaliu išradimu. Žvejybos kabliukų gamintojai akimirksniu įvertino dantisto idėją ir ant Europos žūklės parduotuvių prekystalių pasirodė naujoviški kabliukai. Beje, pakuotės ne mažiau originalios nei patys kabliukai – jos padarytos kaip dėžutės, kurias galima ilgai naudoti. „Easy2hook“ kabliukų gamoje – visų rūšių ir dydžių kabliukai, naudojami žūklei gėluose vandenyse ir jūroje.

Views All Time
Views All Time
1731
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!