| | | |

Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena

Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena. Tokią jo savijautą įtakoja ypatingai sklandžiai praeinantys koncertai. Paskutinis koncertas vykęs „Helios” naktiniame klube buvo išties įspūdingas, tiek geru garsu tiek žmonių gausa. „Jaučiuosi labai gerai kai žmonės renkasi į mano koncertus. Klubas buvo sausakimšas, visi rankomis mojavo, skandavo pakartoti. Po tokių koncertų užplūsta neapsakomi jausmai ir noras koncertuoti” – komentuoja Selas. Tokios pat nuomonės yra ir koncertų organizatoriai. Štai keletas atsiliepimų apie koncertus. Marijampolė. Klube Lūna vykusį grupės Sel albumo “Muzika” pristatomąjį koncertą, marijampoliečiai prisimena dar ir šiandieną. Tai buvo puikus reginys, įspūdingas koncertas, sausakimšas klubas, ir ne vienas bisas. Labai visi džiaugiamės, jog Sel vėl sugrįžo ir sugrįžo Stiprūs. Šiauliai. Egidijus kartu su kitais muzikantais labai subtiliai parodė, kokia iš tikrųjų turi būti muzika bei kaip ją reikia pateikti publikai. Tuo galėjo įsitikinti kiekvienas, stebėjęs šį koncertą. Nuoširdumas ir atsidavimas, tą vakarą sklidęs nuo scenos, žmones varė tiesiog iš proto. Klaipėda. Šią grupę visada malonu matyti savo klubuose, kadangi tai būna visuomet profesionaliai atlikti koncertiniai pasirodymai. Puikus skambesys, geros dainos ir nepakartojama nuotaika, kurią sukuria tarp atlikėjo ir kliento užsimezgęs kontaktas, šį kontaktą perduoda muzika. Tai būtent tai, ko reikia mano klubams, kad klientai liktų laimingi.

| | | |

Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę

Balandžio 27d. grupės “Sel” lyderis Egidijus Dragūnas švęs savo 31-ąjį gimtadienį, o kartu ir “Auksinio disko” apdovanojimo įteikimą. Legendinė grupė “Sel” gyvuoja jau daugiau nei dešimt metų. Per šį laikotarpį ji niekada nestokojo kūrybinių idėjų, nebijojo eksperimentuoti ir diktuoti muzikines madas, todėl jau drąsiai gali didžiuotis išleidusi net vienuolika albumų, penkis singlus, 2 geriausių dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą. Kiekvienas naujas “Sel” albumas buvo su nekantrumu laukiamas gerbėjų ir tiesiog susižerdavo daugybę apdovanojimų. Paskutinis albumas “Muzika”, išleistas lygiai prieš metus per 30-ąjį Egidijaus gimtadienį, taip pat susilaukė ypatingo populiarumo ir įvertinimo. Nespėjus nurimti “RC” apdovanojimų euforijai, kurioje grupė apdovanota dviejomis statulėlėmis, “Sel” užsitarnavo dar tris “Bravo” žvaigždes. Albumas neliko nepastebėtas nei profesionalų nei gerbėjų, todėl šiemet tapo pripažintas “auksiniu”. Didžiausios šokių muzikos grupės įkūrėjas ir lyderis 1976 metų balandžio 23 dieną gimęs Egidijus Dragūnas yra pastoviausias šios grupės narys, pagrindinė “Sel” varomoji jėga ir idėjų generatorius. Visus tikrus savo draugus ir ištikimus gerbėjus dvigubos šventės atšvęsti Egidijus kviečia į uždarą vakarą Vilniuje neseniai atsidariusiame gyvos muzikos ir kokteilių bare “L’Amour” (Vokiečių g. 2), žadėdamas įspūdingą šventę ir malonias dovanėles visiems atvykusiems.

| | | |

SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui

2006 metais Egidijus Dragūnas po dviejų metų pertraukos į Lietuvos muzikinį pasaulį sugrįžo kartu su vienuoliktuoju ir pačiu brandžiausiu grupės SEL albumu “Muzika”, kuris vos per pusmetį buvo parduotas beveik 10 000 egzempliorių tiražu. Pasitikintis savo jėgomis, kupinas su muzika susietų ateities planų, aktyviai kviečiamas dalyvauti įvairiuose televiziniuose renginiuose Egidijus Dragūnas tikina, kad visų savo dainų dar nesudainavo, ir kad iškart po Naujųjų metų šventės savo kūrybines idėjas sudės į naują dainų rinkinį. Albumas “Muzika” – tai taiklus profesionalios, kokybiškos komercinės muzikos šūvis. Kūrybinių šovinių dar liko – „Selas” užsiminė, kad ties naujuoju albumu dirbs nauja prodiuserių komanda, ir kad naujas produktas savo kokybe ir populiarumu tikrai neatsiliks nuo „Muzikos”. Per savo daugiau nei dešimties metų egzistavimo laikotarpį grupė SEL paliko ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos padangėje. Grupė išleido 11 albumų, 5 singlus, 2 geriausių dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą. Pasak Egidijaus Dragūno – svarbu kurti muziką, kurios žmonės klausytųsi, su malonumu ją pirktų, ir kad gerbtų už tai, ką jis daro. Nereikia bijoti ieškoti ir klysti – juk tai žmogiška. Tikimės, kad naujasis albumas dar kartą įrodys, kad Lietuvai reikia geros ir kokybiškos muzikos.

| | | |

Grupės SEL istorija – virtualiame nuotraukų archyve

Grupės SEL interneto svetainė www.sel.lt nestokoja lankytojų dėmesio. Specialiai netrukus išeisiančiam SEL albumui „Muzika” sukurtas ir iš karto po jo išleidimo pakeisimas puslapis sausį susilaukė daugiau nei 5000 vartotojų, nekantraujančių paklausyti čia pateiktų būsimo albumo fragmentų bei prisidėti prie puslapio būsimo pertvarkymo. www.sel.lt administruojančios „Eruditas team” atstovo Audriaus Razmaus teigimu, vos vasario 14 d. baigto įrašinėti SEL naujo albumo dainos masina ir interneto piratus. „Praėjusį mėnesį buvo pastebėtas nepavykęs vieno internauto bandymas atspėti adresą, kuriuo įkeltos muzikinės bylos, naudojamos sel.lt svetainėje. Tačiau tai neatnešė jokių neigiamų pasekmių”, – situaciją komentavo A. Razmus. Šiuo metu tik kelis fragmentus iš dar neišleistos kompaktinės plokštelės bei pagrindinę informaciją apie SEL skelbiančio puslapio dizainas netrukus po albumo pasirodymo bus pakeistas. Naujajame puslapyje planuojama daug dėmesio skirti gerbėjams ir jų poreikiams. Jie galės ne tik daugiau sužinoti apie grupę bei jos narius, bet ir atsisiųsti SEL vaizdo klipų, dainų iš kitų albumų bei nuotraukų. Be to, nuo įprastų panašaus formato puslapių www.sel.lt skirsis galimybe puslapio lankytojams tarpusavyje keistis bei nusipirkti įvairių smulkmenų su grupės atributika – atvirukų, plakatų, kepuraičių ir kt.

| | | |

Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi

Netgi du savaitgalius iš eilės vykę koncertai “Pramogų Banke” įrodė, kad grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi ir išskirtiniai. Susirinkusi gausi publika (daugiau kaip tūkstantis SEL gerbėjų) dainavo ir šėlo kartu su Egidijumi Dragūnu. “Pramogų Banke” susirinkę grupės gerbėjai nė neketino nuo scenos muzikantų taip greitai paleisti, todėl buvo pakartoti net trys kūriniai. FiDi – 39 šventėje SEL padarė staigmeną ir atliko du naujus kūrinius iš dar tik pasirodysiančio albumo. “Esu išties patenkintas šiuo pasirodymu, nors pradžioje ir kilo daug nesusipratimų, tačiau profesionalumas, mūsų tarpusavio supratingumas bei didžiulis įdirbis neleido prasiveržti neigiamoms emocijoms, būtent todėl pasirodymas buvo išties sėkmingas” – savo pasirodymą “Pramogų Banke” komentuoja grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

| | | |

Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina “Svetimi”

Jau kurį laiką radijo stoties “ZipFm” eteryje sukasi Sel šokių daina “Svetimi”. Šią dainą perdarė jaunas ir labai perspektyvus didžėjus, apie kurį mes paskleisime šiek tiek daugiau naudingos informacijos. Dj Funny savo kūrybinę veiklą pradėjo 2000 metais, kai mokėsi mokykloje. Jis pradeda aktyviai lankyti įvairius klubus, kur susipažįsta su žinomais didžėjais ir nuolat sukasi jų apsupty, kaupia patirtį. 2006 metais Andrejus pradeda pats aktyviai dalyvauti įvairiuose vakarėliuose Lietuvoje. Užsimezga ryšiai su žinomais didžėjais, grupėmis ir prodiuseriais. Bet šie pasiekimai netenkina Andrejaus ir jis nusprendžia užsiimti savo kūryba. 2006 metų vasarą atsiranda keli populiarių Lietuvos ir Rusijos atlikėjų kūrinių DJ Funny breaks reworkai. O pirmomis 2007 m. sausio mėnesio dienomis atsiranda pirmasis DJ Funny remiksas sukurtas vienam iš visų laikų populiariausių šokių muzikos hitų Lietuvoje Sel – Svetimi, kuris transliujamas radijo stoties “ZipFm” eteryje. Andrejus pažada nepalikti be dėmesio ir kitų Lietuvos atlikėjų. Artimiausiu laiku planuoja išleisti savo singlą pavadinimu “Club Superstar”. Dj Funny optimistiškai nusiteikęs, pasiruošęs atiduoti visas kūrybines jėgas ir populiarinti Lietuvoje klubinės muzikos stilių – breaks.

| | | |

Grupė SEL “nušlavė” net tris BRAVO apdovanojimus

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, „Forum Palace”, surengta prestižinių BRAVO apdovanojimų ceremonija. Geriausiems 2006 m. Lietuvos roko ir popmuzikos atlikėjams buvo teikiamos BRAVO žvaigždės. BRAVO apdovanojimai ko gero vieni svarbiausių Lietuvos muzikos pasaulyje. Nusipelniusius muzikantus renka itin kompetentinga komisija, kuri šiemet buvo palanki grupei SEL. Egidijus Dragūnas gavo netgi dvi BRAVO žvaigždes: “Metų albumas” – “Muzika”, “Geriausia metų daina” buvo išrinkta “Muzika”. Taip pat albumo prodiuseris Žilvinas Žūsinas gavo apdovanojimą kaip “Metų prodiuseris”. Grupė SEL “nušlavė” daugiausiai apdovanojimų, kas perdaug nieko ir nešokiravo, visi SEL gerbėjai to tikrai tikėjosi. “Esu patenkintas, nors to labai nesureikšminu. Meluočiau sakydamas, kad nesitikėjau. Kiekvienas žmogus kažką darydamas tikisi geriausiu rezultatų, todėl įvertinimai yra tik paspirtis dirbti toliau, ir tikėti tuo ką tu darai, ypač kai turiu gera grupę, o prodiuserio Žilvino Žūsino ir mano požiūris į darbą yra išties panašus, kitaip albumas “Muzika” ne būtų toks įvertintas BRAVO komisijos, Ačiū visiems, kurie klausosi mano muzikos ir ja tiki” – dalijosi savo įspūdžiais Egidijus Dragūnas.

| | | |

Grupės SEL lyderiui “Bravo 2006” apdovanojimai gali būti labai sėkmingi

Kovo 15 d. įvyksiantys “Bravo 2006” apdovanojimai gali būti labai sėkmingi grupės SEL lyderiui Egidijui Dragūnui. Pasak spaudos SEL gali gauti daugiausiai apdovanojimų. Ši grupė paskelbta tokiose nominacijose “Metų albumas”, “Metų daina”. Egidijus Dragūnas paklaustas apie “Bravo 2006” apdovanojimus ir jo šansus laimėti neslėpė džiaugsmo, kad albumas “Muzika” ir, žinoma, visos komandos darbas gali būti įvertintas. “Na, o “Muzikos” prodiuseris Žilvinas Žusinas pakliuvo į geriausių “Metų prodiuserių” trejetuką, džiaugiamės, kad šis albumas ir dauguma singlų buvo labai gerai įvertinti ir jau apdovanoti” – kalbėjo Egidijus Dragūnas.

| | | |

Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados

Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas, kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados, nebijojo naujovių bei iššūkių. Muzikanto karjeros pradžioje jaunatviškas entuziazmas, vėliau drąsa ir tikėjimas tuo, ką daro, daugiau nei dešimtį metų padėjo pelnyti bei išlaikyti grupės, kuriančios kokybišką muziką, statusą. “Niekada nesistengiau kažkam įtikti ar tapti lankstus tam, kad įtilpčiau į radijo stočių ar televizijų nustatytus rėmus, – sakė atlikėjas. Nesuprantu šiuolaikinių dainininkų, vardan populiarumo besitaikstančių prie radijo stočių bei televizijų formato”, – sakė E. Dragūnas. “Kam tuomet daryti muziką, jei darai tai ne iš širdies?” SEL albumas “Muzika” – šių metų RC apdovanojimuose pripažintas geriausiu 2006 metų albumu, dainos karaliauja radijo topuose, o pagal išpirktų albumų kiekį galima spręsti, kad SEL kuriama muzika Lietuvai yra reikalinga. “Nežinau, kodėl kai kurie Lietuvos radijų ir televizijų atstovai yra labai konservatyvūs naujovėms, eksperimentams, neįprastiems projektams. Dažnai būna gaila ir apmaudu, kai tavo darbas atmetamas, nes tiesiog “neatitinka formato”. Gal kada nors Lietuvoje išauš diena, kai “neatitikimą ar atitikimą formatui” bus leidžiama įvertinti galutiniam klausytojui ar žiūrovui”, – piktinasi atlikėjas. Praėjusią vasarą SEL vaizdo klipas, sukurtas dainai “Laužau standartus”, pripažintas netinkamu nacionaliniam eteriui dėl pernelyg šokiruojančio šio vaizdo klipo turinio.

| | | |

Egidijaus Dragūno albumą “Muzika” klausytojai išrinko geriausiu

Praėjusią savaitę vykusiuose RC muzikiniuose apdovanojimuose dainininko Egidijaus Dragūno albumą “Muzika” klausytojai išrinko geriausiu. Antrą statulėlę SEL gavo už dainą “Parašyk man laišką iš Paryžiaus”. Paklaustas kaip jis jaučiači po apdovanojimų Egis atsakė, – “Labai džiaugiuosi, kad šis albumas buvo įvertintas mano gerbėjų, tai geras spyris tęsti savo darbus toliau, tik dabar turiu stengtis, kad sekantis albumas būtų gersnis už “Muziką”. Svarbiausia ne statulėlė, o didžiulio kūrybinio darbo įvertinimas. Kiekvienas užsisėdėjimas prie gero produkto tokio kaip albumas “Muzika”, užima labai daug laiko, bet darbas būna kokybiškas ir išbaigtas.” Taip pat primename, kad pirmieji penkiasdešimt įsigiję bilietus 20 – 35 Lt ir užsiregistravę el. paštu bus maloniai nudžiuginti. Jūs gausite dovanų kompaktinę plokštelę su paties SEL autografu. Štai tokios kompaktinės plokštelės pasirinktinai.