Brodvėjus (muzikinis teatras/klubas)
|

Brodvėjus (muzikinis teatras/klubas)

Rafinuoto stiliaus, drebinamas svaiginančių linksmybių, prisodrintas spalvų ir garsų, apgaubtas prabanga ir legendinio „Mulen Ružo“ dvasia – toks yra „Brodvėjaus“ muzikinis teatras. Iš senamiestyje įsikūrusio „Brodvėjaus“ pub‘o perėmęs geriausias svečių linksminimo tradicijas, naujasis muzikinis teatras tapo Baltijos šalyse dar neregėtu deriniu – teatru ir šokių klubu po vienu stogu. Teatro užkulisiuose Jūsų malonumui brandinamos įspūdingos meninės programos, ruošiamos ir atliekamos tikrų profesionalų. Scenoje karaliauja temperamentu žavintys aktoriai, šokėjos ir šokėjai, pasipuošę akį viliojančiais kostiumais. Svečius taip pat linksmina muzikantai bei dainininkai, netradicinių gabumų artistai. Kiekvienas vakaras „Brodvėjaus“ muzikiniame teatre yra kažkuo išskirtinis. Varjetė, kabarė, roko operos, miuziklai, iliuzionistų triukai, akrobatikos bei žymiausių atlikėjų koncertinės programos kaskart kausto dėmesį ir nepalieka abejingų.

Mamboclub
|

Mamboclub

Dar prieš pusantrų metų eiliniam vilniečiui nebuvo aišku, kas įsikurs prie Baltojo tilto pastatytose apvaliose patalpose. Dabar čia jau daugiau nei septynis mėnesius veikia naktinis klubas “Mamboclub”. “Mamboclub” yra vienas didžiausių Vilniaus naktinių klubų – jame telpa apie 1000 lankytojų, yra 300 sėdimų vietų. “Mamboclub” išsiskiria skoningu, moderniu, tuo pačiu jaukiu interjeru. Klubas įsikūręs dviejuose aukštuose, patogiai suplanuota erdvė klubo scenoje vykstantį veiksmą leidžia stebėti iš abiejų aukštų. Viršutinis klubo aukštas (čia dienomis veikia picerija “Mambopizza”) vakarėlių metu tampa savotiška oaze nuo muzikos garsų pailsusiems ar tiesiog norintiems ramiau pasikalbėti lankytojams. Apatiniame aukšte įrengta šokių aikštelė su modernia šviesos bei garso aparatūra. Savaitgaliais, kai veikia “Mamboclub”, picerijos virtuvė dirba iki pat ryto. Bet kuriuo metu išalkę klubo lankytojai galės užsisakyti picą, ant grotelių keptų patiekalų ar salotų.

Bix baras
|

Bix baras

Šalia miesto rotušės, įsikūręs baras „BIX”. 1995 m., kai baras atvėrė duris, tai buvo nedidelė, jauki, įdomia ir nekasdienišku interjeru pasižyminti vieta. Dabar – tai per tris aukštus išsiplėtęs įvairiausių lankytojų pomėgius galintis patenkinanti baras, restoranas ir naktinis klubas.

|

Duris atvers naujas itališką kultūrą propaguojantis baras “SoleLuna”

Vilniečiai ir sostinės svečiai turbūt dar pamena Vilniaus senamiestyje buvusią vieną seniausių kavinių “Alumnatas”. Patogioje vietoje – 50 metrų nuo Prezidentūros, 50 metrų nuo centrinių Vilniaus universiteto rūmų įsikūrusią kavinę atgaivinti nutarę naujieji šeimininkai – trys italai, pavadino ją SoleLuna – SaulėMėnulis. Kartu su SoleLuna, naujai atsidaręs naktinis klubas Cozy ir Prie Universiteto, paverčia Dominikonų gatvę naktinio gyvenimo alternatyva Pilies ir Vokiečių gatvėms. Kavinė – baras yra įsikūręs Alumnate – nuostabiame Renesanso epochos pastate, pastatytame 16 amžiuje. Tame pačiame pastate yra įsikūręs Italų kultūros institutas. Vasaros metu lankytojai galės mėgautis ramybe Alumnato kiemelyje. Tai istorinė, rami vieta, atskirta nuo eismo keliamo triukšmo ir užteršto oro. Dienomis ir vakarais čia bus organizuojami koncertai.

|

Kavinė – baras “Gubernatoriai”

Kavinė – baras “Gubernatoriai” maloniai kviečia Jūs apsilankyti. Pas mus galėsite linksmai praleisti laiką jaukioje aplinkoje prie židinio. Jūsų laukia malonus aptarnavimas ir prieinamos kainos. Jūs galėsite paragauti nuostabių virtuvės patiekalų, skaniausio šašlyko ir įvairių patiekalų kepamu ant žarijų. Kiekvieną dieną išskyrus savaitgalį siūlomi “Dieniniai pietūs” už itin mažą kainą. Taip pat Jūs galėsite atsigerti šalto, šviežiaus alaus ar kitų alkoholinių gėrimų. Galėsite susišildyti karštu vynu arba atsigaivinti natūraliais, šviežiai spaustais sulčiais.

|

Baras „Betmenas“

Baras „Betmenas“ atvėrė duris 1997 m. rugpjūčio 22 d. Tai modernaus dizaino (arch. S.Mikštas) bei originalaus interjero disko baras, įkurtas pačiame Vilniaus centre – Gedimino prospekte. Tik atsidarius bare buvo 48 sėdimos vietos, bei nedidelė šokių aikštelė. Bėgant metams baras keitėsi, plėtesi, šiuo metu yra 80 sėdimų vietų. „Betmenas“ yra vienas seniausių naktinių barų, bei ko gero vienintelis turintis savo veidą tarp daugybės Pub‘o stiliaus užeigų ir barų. Įėjimas į barą yra nemokamas, tik kai organizuojami renginiai patekti į barą galima sumokėjus nuo 5 iki 15 litų. Mes švenciame visas žinomas šventes: kalėdas, naujuosius metus, valentino dieną ir t.t. Virtuvės patiekalai yra įvairūs, europietiškos virtuvės, daugelis mėsos patiekalų kepami ant grilio. Darbo dienomis ruošiami dienos pietūs. Tai nebrangūs patiekalai, kurių kaina nuo 2 iki 8 Lt. Vienas iš privalumų yra tas, kad mūsų virtuvė dirba iki 2 val. nakties, o šaltus užkandžius ir salotas galima užsisakyti iki pat baro darbo pabaigos.

|

Barbacan kino baras

Barbacan‘o kino baro erdvė – minimalistinė, sterili ir šaltoka, dar nauja, bet pamažu įgyjanti savo istoriją – erdvė nuolatos užpildoma ir transformuojama vaizdų, muzikos ir puikių žmonių su idėjomis. Mes Jums siūlome aukštos kokybės europietiškų patiekalų meniu, malonų aptarnavimą ir audiovizualinio meno programą, kartais intriguojančią ir stimuliuojančią intelektą, kartais atpalaiduojančią ir tampančia beveik nepastebimu emociniu lauku. Barbacan kino baras, atsidaręs 2003 m. birželį, tapo atvira erdve įvairiems audiovizualiniams projektams – nuo retrospektyvinių filmų peržiūrų iki avangardinio kino bei videoinstaliacijų. Taip pat Barbacan kine reguliariai vykdomi Laboratoriniai darbai – nepriklausomi projektai, kuriuose jungiamos ir netikėtai derinamos vaizdo bei garso išraiškos priemonės: muzika, video, fotografija, poezija, garsas.