Vilniečiai ir sostinės svečiai turbūt dar pamena Vilniaus senamiestyje buvusią vieną seniausių kavinių “Alumnatas”. Patogioje vietoje – 50 metrų nuo Prezidentūros, 50 metrų nuo centrinių Vilniaus universiteto rūmų įsikūrusią kavinę atgaivinti nutarę naujieji šeimininkai – trys italai, pavadino ją SoleLuna – SaulėMėnulis.

Kartu su SoleLuna, naujai atsidaręs naktinis klubas Cozy ir Prie Universiteto, paverčia Dominikonų gatvę naktinio gyvenimo alternatyva Pilies ir Vokiečių gatvėms.

Kavinė – baras yra įsikūręs Alumnate – nuostabiame Renesanso epochos pastate, pastatytame 16 amžiuje. Tame pačiame pastate yra įsikūręs Italų kultūros institutas. Vasaros metu lankytojai galės mėgautis ramybe Alumnato kiemelyje. Tai istorinė, rami vieta, atskirta nuo eismo keliamo triukšmo ir užteršto oro. Dienomis ir vakarais čia bus organizuojami koncertai.

Baras savitas Viduržemio stiliaus interjeru: šiltos spalvos, mozaikos, rankų darbo lempos. Tai kavinė – baras siekiantis supažintinti su italų kultūra, čia bus rengiamos paveikslų ir fotografijos parodos, gros itališka muzika , lankytojai mėgausis išskirtinai itališkais patiekalais. SoleLuna pasiūlys paragauti “Panini”, “Piadina” iš Romagna regiono, “Polenta” ir “Bruschetta”. Nebus pamiršti ir mėgstantys makaronų patiekalus ir įvairius desertus.

SoleLuna siekia patenkinti įvairius klientų poreikius, tad vieni čia galės ramiai pasivaišinti, kiti pasiklausyti muzikos, o naktį SoleLuna įtrauks į beprotiško šėlsmo sukūrį. Darbo dienomis baras dirbs nuo 10 valandos iki vidurnakčio,o savaitgaliais linksmybės tęsis iki paryčių.

Bare dirbs patys SoleLuna savininkai: Roberto ir Christian barmenais, Simone – virėju.

“Tai bus nauja pašėlus vieta, kurioj bus galima praleisti naktį draugiškoje ir linksmoje aplinkoje, sukurtoje pačiuožusių italų barmenų.”,- sako jie.

Oficialus atidarymas lankytojams birželio 17d. 22.00

Views All Time
Views All Time
3097
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!