Vasario mėnesį vilniečius bei miesto svečius pakvietė naujos kokybės pramogų pasaulis – „Brodvėjus“ muzikinis teatras/klubas. Rafinuoto stiliaus, drebinamas svaiginančių linksmybių, prisodrintas spalvų ir garsų, apgaubtas prabanga ir legendinio „Mulen Ružo“ dvasia – toks yra „Brodvėjaus“ muzikinis teatras.

Iš senamiestyje įsikūrusio „Brodvėjaus“ pub‘o perėmęs geriausias svečių linksminimo tradicijas, naujasis muzikinis teatras tapo Baltijos šalyse dar neregėtu deriniu – teatru ir šokių klubu po vienu stogu.

Teatro užkulisiuose Jūsų malonumui brandinamos įspūdingos meninės programos, ruošiamos ir atliekamos tikrų profesionalų. Scenoje karaliauja temperamentu žavintys aktoriai, šokėjos ir šokėjai, pasipuošę akį viliojančiais kostiumais. Svečius taip pat linksmina muzikantai bei dainininkai, netradicinių gabumų artistai.

Kiekvienas vakaras „Brodvėjaus“ muzikiniame teatre yra kažkuo išskirtinis. Varjetė, kabarė, roko operos, miuziklai, iliuzionistų triukai, akrobatikos bei žymiausių atlikėjų koncertinės programos kaskart kausto dėmesį ir nepalieka abejingų.

Vakarėlių įspūdžiui sustiprinti klube sumontuota galinga bei kokybiška garso ir apšvietimo technika, žiūrovai stebinami judančios teatro scenos.

Kiekvieno vakaro specialioji programa – tik geras apšilimas prieš neprailgstančių pramogų naktį.

Nuo 23 valandos „Brodvėjaus“ teatras virsta šokių klubu, pagrindinė salė po pasirodymų keičiasi į erdvią diskotekos aikštę.

Ketvirtadieniais skamba laiko patikrinta gera muzika, rengiami klasikinių šokių vakarai, o penktadieniais ir šeštadieniais Lietuvos bei užsienio diskžokėjai groja šiuolaikinę šokių muziką.

„Brodvėjaus“ muzikiniame teatre/klube vienu metu gali linksmintis net iki 1000 žmonių, čia yra trys viena nuo kitos besiskiriančios salės.

Svečių patogumui įrengti trys barai, kur siūlomi ne tik taurieji gėrimai, bet ir pilstomas geras alus, plakami tradiciniai ir originalūs kokteiliai.

Operatyviai dirbanti virtuvė siūlo europietišką meniu, kuris nenuvilia netgi gurmanų.

Klientams dirba neįkyrus, bet atidus personalas, įveikęs griežtą atranką.

Geografiniame Lietuvos sostinės centre įsikūrusį muzikinį teatrą lengva rasti bei patogu lankyti ir miestiečiams, ir Vilniaus svečiams.

„Brodvėjaus“ muzikiniame teatre/klube gyvenimas verda visą savaitę. Kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį durys atveriamos visiems, o kitomis savaitės dienomis organizuojami uždarieji vakarai – banketai, furšetai, pristatymai, konferencijos.

Jums pageidaujant pobūvį ar vakarėlį su meninėmis programomis ir firminiu maistu surengsime Jūsų pasirinktoje vietoje.

Adresas:
Vilnius,
Kalvarijų g. 85

Telefonas:
(5) 273 12 73
El.paštas: teatras@brodvejus.lt

Darbo laikas:
P. nedirba
A. nedirba
T. nedirba
K. nedirba
P. 20:00-06:00
Š. 20:00-06:00
S. 20:00-06:00

Views All Time
Views All Time
3738
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!