Kavinė – baras “Gubernatoriai” maloniai kviečia Jūs apsilankyti.

Pas mus galėsite linksmai praleisti laiką jaukioje aplinkoje prie židinio. Jūsų laukia malonus aptarnavimas ir prieinamos kainos. Jūs galėsite paragauti nuostabių virtuvės patiekalų, skaniausio šašlyko ir įvairių patiekalų kepamu ant žarijų. Kiekvieną dieną išskyrus savaitgalį siūlomi “Dieniniai pietūs” už itin mažą kainą. Taip pat Jūs galėsite atsigerti šalto, šviežiaus alaus ar kitų alkoholinių gėrimų. Galėsite susišildyti karštu vynu arba atsigaivinti natūraliais, šviežiai spaustais sulčiais.

Mūsų kavinėje nuolat vyksta įvairios akcijos. Savaitgaliais groja gyva muzika.

Laukiame Jūsų.

Šašlykai ir gausus įvairių kepsnių keptų ant žarijų asortimentas yra “Gubernatorių” pasididžiavimas. Jie yra kepami lankytojų akyvaizdoje.

Originalus aukštas stalas tikrai patiks alaus megėjams.

Rūsyje Jūsų laukia originalus, didelis židinys, kuris nepaliks Jūsų širdyse šaltos vietelės.

Bare Jūs galite pasimegautis “Utenos”, “Švyturio” ir “Carslberg” alumi. Taip pat Jūsų laukia didelis įvairių gėrimų pasirinkimas.

Vasarą galite maloniai praleisti laiką lauko verandoje, pasigrožėti tvenkiniu, žydinčiomis lelijomis ir čiurlenančiu fontanu.

Kavinėje rengiami proginiai banketai iki 50 žmonių. Taip pat ruošiami furšetai. Galima užsisakyti vieną aukštą arba visą kavinę. Siūlomas platus patiekalų asortimentas. Virtuvė gali paruošti individualų kliento užsakymą.

Mūsų kavinę lengvai ras ir vilniečiai ir sostinės svečiai.

Mūsų adresas:
Kavinė – baras “Gubernatoriai”
Savanorių pr. 25a, Vilnius

tel.: (8-5) 2395946
(8-5) 2395947

Visą Jums reikalingą informaciją galite gauti paskambinę mums.

Views All Time
Views All Time
4984
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!