Mamboclub

Mamboclub

Dar prieš pusantrų metų eiliniam vilniečiui nebuvo aišku, kas įsikurs prie Baltojo tilto pastatytose apvaliose patalpose. Dabar čia jau daugiau nei septynis mėnesius veikia naktinis klubas “Mamboclub”. „Mamboclub” yra vienas didžiausių Vilniaus naktinių klubų – jame telpa apie 1000 lankytojų, yra 300 sėdimų vietų. „Mamboclub” išsiskiria skoningu, moderniu, tuo pačiu jaukiu interjeru. Klubas įsikūręs dviejuose aukštuose, patogiai suplanuota erdvė klubo scenoje vykstantį veiksmą leidžia stebėti iš abiejų aukštų. Viršutinis klubo aukštas (čia dienomis veikia picerija „Mambopizza”) vakarėlių metu tampa savotiška oaze nuo muzikos garsų pailsusiems ar tiesiog norintiems ramiau pasikalbėti lankytojams. Apatiniame aukšte įrengta šokių aikštelė su modernia šviesos bei garso aparatūra. Savaitgaliais, kai veikia „Mamboclub”, picerijos virtuvė dirba iki pat ryto. Bet kuriuo metu išalkę klubo lankytojai galės užsisakyti picą, ant grotelių keptų patiekalų ar salotų.

„Mamboclub” groja Disco house, Latino house stiliaus muziką.

„Mamboclub” kvietė savo lankytojus pasiklausyti, ką prie diskžokėjaus pulto išdarinėja elektroninės muzikos grupės iš Islandijos “Gus Gus” nariai, pasivadinę Buckmaster de la Cruz ir President Bongo. Taip pat klube viešėjo kultinio kolektyvo “Depeche Mode” klavišininkas Endis Flečeris, čia jis miksavęs plokšteles su savo mėgstamiausiomis melodijomis. Dar vienas svečias – anglų dueto “Propellerheads” narys DJ Will White.

Straipsniai 1 reklama

„Mamboclub” klubas skirtas stilingai ir kiek vyresnei nei dvidešimtmečiai publikai. Bilietas į klubą kainuoja 20 litų, „Mamboclub” veiks narystės sistema, lankytojai, turintys specialias korteles, į klube vykstančius renginius galės patekti perpus pigiau.

Adresas:
Upės g. 6, Baltasis tiltas

Telefonas:
(5) 2326831, mob. (650) 71713
El.paštas: mambo@ultragroup.lt

Darbo laikas:
P. nedirba
A. nedirba
T. nedirba
K. nedirba
P. 21:00-06:00
Š. 21:00-06:00
S. nedirba

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *