Barbacan‘o kino baro erdvė – minimalistinė, sterili ir šaltoka, dar nauja, bet pamažu įgyjanti savo istoriją – erdvė nuolatos užpildoma ir transformuojama vaizdų, muzikos ir puikių žmonių su idėjomis.

Mes Jums siūlome aukštos kokybės europietiškų patiekalų meniu, malonų aptarnavimą ir audiovizualinio meno programą, kartais intriguojančią ir stimuliuojančią intelektą, kartais atpalaiduojančią ir tampančia beveik nepastebimu emociniu lauku.

Barbacan kino baras, atsidaręs 2003 m. birželį, tapo atvira erdve įvairiems audiovizualiniams projektams – nuo retrospektyvinių filmų peržiūrų iki avangardinio kino bei videoinstaliacijų. Taip pat Barbacan kine reguliariai vykdomi Laboratoriniai darbai – nepriklausomi projektai, kuriuose jungiamos ir netikėtai derinamos vaizdo bei garso išraiškos priemonės: muzika, video, fotografija, poezija, garsas.

Mūsų baras – ne tik baras – tai Barbacan idėjų laboratorija, kurioje mes visi stengiamės, kad Jums būtų gera, įdomu ir skanu. Todėl Jūs bet kada galite tapti ne tik svečiu, bet ir aktyviu mūsų kino klubo dalyviu.

Uždari vakarai

Barbacan kino baras taip pat gali būti puiki vieta Jūsų ar Jūsų organizacijos renginiams. Mes galime pasiūlyti erdves (baro ir konferencijų sales), techninę bazę (projektorių, ekraną, garso aparatūrą, konferencinę įrangą) ir unikalią Jūsų organizacijos filmų naktį su specialiai paruošta filmų ir muzikos programa.

Lithuania,
Vilnius, LT-01126
Boksto str 19
Tel: (370-5) 266 08 40,
(370-5) 266 08 41,
Fax: (370-5) 266 08 41

Views All Time
Views All Time
3574
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!