Paaiškėjo, kad prieš savaitę pirmadienį prie senosios turgavietės penkiolikmetį paauglį ir šį sekmadienį Smiltynėje trisdešimt septynerių metų žveją sumušė ta pati grupė agresyvių girtų paauglių.

1-ojo policijos komisariato pareigūnai pasakojo jau buvo nustatę ir pirmadienį ketinę apklausti įtariamuosius paauglio sumušimu. Tačiau sekmadienį paryčiais jie patys įkliuvo. Vyriausiajam jų 17, o jauniausiam 13 metų.

Reikalavo muštis

Po kelerių metų darbo užsienyje į tėvynę grįžęs klaipėdietis Viktoras šeštadienį vakare susiruošė į naktinę žvejybą prie marių. Naktį sužvarbęs vyras nusprendė grįžti namo ir apie pusę trijų nakties lūkuriavo kelto.

Prie jo priėjo šeši apgirtę jaunuoliai. Jie buvo nusiteikę agresyviai. Bet vienas labiau už kitus provokavo konfliktą.

„Jis aiškino, kad yra karys, kad nori tarnauti Afganistane ir reikalavo su juo muštis, – pasakojo Viktoras. – Gal po 10 minučių pikto pokalbio to vaikino rankose atsirado ištraukiamas strypas. Juo trenkė man per galvą. Nors buvau su kepuraite, galva pasruvo krauju. Supratau, kad gali baigtis blogai ir išsitraukiau peilį. Kai jie pamatė, ką turiu, truputį atšlijo, ir aš galėjau atsitraukti. Palikau kuprinę ir pats nuėjau iki kiosko.”

Policijai – specialus reisas

Traukdamasis nuo užpuolikų vyras skambino policijai. Pasirodo, pareigūnus tąnakt jau du kartus kvietė ir kiosko pardavėja. Tie patys jaunuoliai reikalavo alaus, tačiau moteriai pirkėjai pasirodė pernelyg jauni ir ji nepardavė jiems alkoholio. Tai sukėlė skustagalvių įniršį ir jie puolė daužyti kioską.

Policijos patruliai į Smiltynę persikėlė specialiu reisu maždaug po pusvalandžio. Drauge su nukentėjusiuoju pareigūnai važinėjo Smiltynės keliukais. Laukymėje ant akmens aptikta žvejo kuprinė, o aplinkui išmėtyti daiktai. Tačiau meškerė ir termosas buvo dingę.

Pirmuoju senosios perkėlos kelto reisu į Klaipėdą persikėlė ir žvejo užpuolikai. Vieno jų kišenėje rasti klaipėdiečio kabliukai bei svareliai. Vienas iš šios kompanijos buvo uždarytas į areštinę, kiti apklausti ir išleisti.

Suspardė penkiolikmetį

Paaiškėjo, kad tie patys skustagalviai prieš savaitę grandinėmis sumušė ir auliniais batais suspardė penkiolikmetį. Nukentėjusiojo teigimu, tai buvo skinų išpuolis prieš skeiterį. Karas tarp šių neformalių jaunimo grupių Klaipėdoje vyksta jau ne vieną dieną.

Vyresnės kartos skinai piktinasi, kad jaunikliai mėgdžioja juos apsirengimu, bet nežino nerašyto kodekso, neimti svetimų daiktų.

Skeiteriai, pankai, emo ir kitokių pakraipų jaunuoliai yra priversti bėgti nuo agresyviai nusiteikusių skustagalvių. Šie žiauriai muša ne tik kitataučius, bet ir tautiečius.

Views All Time
Views All Time
2194
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!