Studentai tolerantiški netradicinėms asmenybėms

Jaunuolių jau nebeglumina kitaip nei jie atrodantys bendraamžiai. Nepaisant to, ar tu esi pankas, gotas, metalistas, ar tiesiog išsiskiriantis iš minios studentas vis vien gali tikėtis, jog būsi suprastas ir tau niekas nieko blogo negalės pasakyti dėl „originalios” išvaizdos ar stiliaus. Tuo įsitikinę į Studentuera.lt klausimus atsakę studentai.

Rolandas

Pritariu tokiom kultūrom, nes pats esu prijaučiantis, man patinka rokas, metalas. Manau, kad tai labai geri žmonės.

Inga

Straipsniai 1 reklama

Toleruoju. Tai kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Kiekvienas savaip išreiškia tai, kas jam patinka ir kokiu jis nori būti. Turiu nemažai pažįstamų, priklausančių tokioms kultūroms ir tai labai įdomūs žmonės. Jie tik atrodo pikti.

Urtė

Man labai patinka gotai.norėčiau jiems priklausyti. Mane traukia jų išvaizdą, o elgesys – nelabai.

Giedrius

Tai šaunu. Jų gyvenimas išskirtinis, su jais įdomiau bendrauti, jų kultūra visai kitokia. Jie ne tik kitaip gyvena, bet ir mąsto. Turiu daug ir įvairių draugų, todėl apie subkultūras nemažai žinau, pats esu susidūręs.

Petras

Toleruoju. Man patinka, kai žmonės rengiasi kaip nori, daro ką nori. Turiu pažįstamu gotų, man patinka jų muzika.

Aleksandras

Esu tolerantiškas. Priklausau neapibrėžtai subkultūrai: tarp gotų ir pankų. Tokius žmones vienija viena mintis, viena filosofija.

Inga

Tai individualus žmonių reikalas. Turiu pažįstamu, bet pati savęs nepriskirčiau jokiai subkultūrai. Mažiausiai patinka gotai, nors ir tarp jų pažįstų puosialėjančių savo kultūrą.

Kalbėjosi Rasa Andrėkutė

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *