Partijos Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai) pirmininkas, prezidentas Rolandas Paksas kreipėsi į Lietuvos Respublikos generalinį prokurorą Algimantą Valantiną dėl VSD karininko Vytauto Pociūno žūties Baltarusijoje ištyrimo.

Kreipimesi rašoma, kad V. Pociūno žūtis Baltarusijoje sukėlė didžiulį rezonansą visuomenėje. Žiniasklaidoje pasirodančios versijos, susijusios su šios tragedijos aplinkybėmis, politikų pasisakymai bei vertinimai kelią sumaištį bei įtampą.

R.Paksas prašo generalinį prokurorą atkreipti ypatingą dėmesį į šią bylą ir pateikti visuomenei aiškų atsakymą dėl V. Pociūno žūties aplinkybių.

“Tikiuosi, kad ši byla bus profesionaliai ištirta ir nesulauks tokio likimo, kaip Juro Abromavičiaus žūties arba Bražuolės tilto susprogdinimo bylos”, rašoma R.Pakso kreipimesi.

Partija Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai) atkreipia dėmesį į tai, kad V.Pociūnas turėjo daug informacijos apie perversmą prieš prezidentą R.Paksą, galimai kompromituojančią to perversmo organizatorius. Plačiai pasklidę konservatorių – aktyvių perversmo prieš R.Paksą dalyvių – bandymai susieti V. Pociūno žūtį su jo nuopelnais apkaltos procesui, kelia pagrįstų įtarimų, kad V.Pociūno turima informacija galėjo jiems patiems turėti neigiamų pasekmių.

J. Abromavičius žuvo taip pat galimai dėl to, kad turėjo pernelyg daug kai kam pavojingos informacijos, susijusios su 1993 m. įvykusio maišto Pakaunėje aplinkybėmis.

Partijos pirmininko pavaduotojas, Seimo frakcijos Tvarka ir Teisingumas (liberalai demokratai) seniūnas Valentinas Mazuronis teigė, kad reikia padaryti viską, kad panašios bylos būtų ištirtos iki galo. “Artimiausiu metu frakcija ketina inicijuoti parlamentinę komisiją dėl Vytauto Pociūno žūties aplinkybių ištyrimo”, teigė V.Mazuronis.

Views All Time
Views All Time
3143
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!