Videožaidimų serija “Zeldos legenda” ne tik įkvėpė legionus mėgėjų ir leido serijos kūrėjams susižerti šimtus milijonų JAV dolerių. Neseniai ši serija buvo ekspertų pripažinta geriausiu visų laikų videožaidimu.

Speciali komisija iš “Entertainment Weekly” žurnalistų ir kabelinio televizijos žaidimų kanalo G4 žaidimų ekspertų Japonijos “Nintendo Co Ltd” sukurtą seriją “Zelda” pripažino geriausiu visų laikų videožaidimu.

“Zelda” serija yra didvyrių nuotykių įsivaizduojamose šalyse kronika. Naujausiame žaidime “Zeldos legenda: Žadinantis vėją” personažas vardu Linkas plaukia jūra, ieškodamas savo sesers, ir, pasinaudodamas magiškomis galiomis, sukelia audras.

Į naujausią geriausių žaidimų reitingą, išspausdintą naujajame “Entertainment Weekly” numeryje, įėjo visi žaidimų žanrai ir visos žaidimų sistemos, įskaitant šiuolaikiškiausias konsoles.

Antroji vieta reitinge atiteko 1993 metų kompiuteriniam žaidimui “Doom” iš “id Software”, kuris dažnai vadinamas kompiuterinių žaidimų revoliucija tiek už savo grafiką, tiek už smurtines scenas.

Į penketuką taip pat pateko klasikinė dėlionė “Tetris”, kriminalinių nuotykių žaidimai “Grand Theft Auto III” ir “Grand Theft Auto: Vice City” iš “Take-Two Interactive Software Inc.” ir “Madden NFL 2003” iš “Electronic Arts Inc.”

20 pozicijų iš 100 naujausiame reitinge atiteko “Nintendo” ir “EA”.

Views All Time
Views All Time
2688
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!