Devintoji kasmetinė QuakeCon asamblėja pažėrė dar keletą su Doom susijusių naujienų. Dueinas “Uola” Džonsonas nevaidins pagrindinio vaidmens numatomoje ekranizacijoje. Beje, jei filmo “SpyHunter” filmavimo grafikas nenutrūks, tai, galimas daiktas, Džonsonas suvaidins Seržanto vaidmenį. Šiuo metu darbas su filmo scenarijumi jau beveik baigtas.

SDK išleidimas Doom 3 modifikavimui išeis po kelių savaičių nuo pirmojo pataisų rinkinio išleidimo. Linux serverinė dalis jau paruošta, kliento – dar kuriama.

Kalbėdamas su id Software kūrybos gerbėjais ir žurnalistais, Karmakas pranešė, kad kitu studijos žaidimu taps pirmojo asmens šaudyklė su daug žadančiu “singlo” pavadinimu ir paprastu kelių vartotojų palaikymu. Žaidimo veiksmas vyks mūsų dienomis arba artimiausioje ateityje, nes tik tada “mes galėsime iš naujo panaudoti gesintuvus, šiukšlių krepšius ir kitus panašius dalykėlius iš Doom 3”. Žanras? Panašiausia į siaubo.

O žymus kiberatletas Džonatanas “Fatal1ty” Vendelas tuo metu nespėja priimineti sveikinimų – jis laimėjo didįjį prizą ($25000) pirmajame oficialiame pasauliniame Doom 3 čempionate. Doom 3 jau įtrauktas į žaidimų enciklopediją.

Views All Time
Views All Time
2023
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!