Panda Software perspėja vartotojus apie tai, kad atsirado naujo pobūdžio virtualios apgavystės. Kompanija surado kelis tinklapius, kuriuose buvo siūloma vartotojams įsigyti nebrangius avia bilietus. Tačiau pastebėta, kad šio internetinio puslapio tikslas yra ne kuo daugiau parduoti bilietų, bet priversti vartotojus įvesti savo kreditinių kortelių duomenis, kurie, aišku, pateks į kiber apgavikų rankas.

Nieko neįtariantis vartotojas ieško kuo priimtinesnio varianto įsigyti aviabilietams. Ir štai netikėtai užsuka į internetinį puslapį, kuriame reklamuojami pigiausi skrydžiai. Tinklapis puikiai apipavidalintas, ir , aišku, jame pateikti nurodymai, pagal kuriuos vartotojas turi įvesti asmeninius duomenis, kaip antai: kreditinės kortelės numerį, operacijos pabaigos laiką, CVV kodą. Po to, kaip duomenys suvedami, tam, kad iškart nekiltų įtarimai, atsidaro puslapis, kuriame nurodoma apie įvykusią klaidą, pabrėžiama, kad akcija nepavyko, kad vartotojas turi sumokėti tam tikrą sumą už bilietą pašto perlaida. Tai reiškia, kad vartotoją apgavikai apmovė du kartus. Pirmą kartą, kai nusikaltėliai reikalavo suvesti kreditinės kortelės duomenis, kad galėtų ja disponuoti, antrą kartą – vartotojas praranda pinigus, reikiamą sumą už bilietus siųsdamas pašto perlaida.

Norint išvengti panašių apgavysčių, vartotojams siūloma atsargiau reaguoti į pasiūlymus ką nors nusipirkti pigiau. Reikia rinktis gerai žinomus, išbandytus tinklapius. Jeigu kyla įtarimai, informaciją apie įtartiną tinklapį pasitikrinti Internete.

Views All Time
Views All Time
3237
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!