Dvigubai greitesnis internetas

Vienas moderniausių interneto ryšio kanalų – šviesolaidinis internetas – Vilniuje įgyja vis daugiau gerbėjų. „Skynet“ ryšys jau sujungė per 16 tūkst. šeimų bei verslo klientų į informacinį miestą ir į bendrą informacinę visuomenę. Rugpjūtį spartusis „Skynet“ internetas pasiekė ir Pilaitę. Čia per rugpjūčio mėnesį moderniu internetu panoro naudotis per 200 vartotojų. Kasdien „Skynet“ virtuali bendruomenė naujais nariais pasipildo kas 20 minučių.

UAB „Skaineta“ siūlo prisijungti prie spartaus „Skynet“ tinklo itin patraukiomis sąlygomis. Visiems naujiems „Skynet“ klientams, taip pat pereinantiems iš kitų interneto tiekėjų, šiuo metu dovanojamas nemokamas prijungimas ir mėnuo naudojimosi internetu veltui.

„Skynet“ internetas tapo dvigubai greitesnis. Fiziniai asmenys ir verslo klientai po internetą gali naršyti dar greičiau. Nuo šiol duomenų perdavimo sparta užsienyje perduodama 256 Kb/s (buvo 128 Kb/s), 512 Kb/s (buvo 256 Kb/s) ir 1024 Kb/s (buvo 512 Kb/s). „Skynet“ nereikalauja jokiu linijos nuomos mokesčių – mokate tik už naudojimąsi internetu. El. pašto dėžutės dydis – 50 Mb. Vienu metu leidžiama išsiųsti iki 25 Mb duomenų.

„Jaučiuosi saugiai „Skynet“ tinkle, kadangi visi vartotojai nuo šiol nemokamai gauna antivirusinę programą. Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus. Dabar žaidžiu ne tik internete, bet ir vietiniame tinkle“, – tikina Justė Glinskytė, Vilniaus Pedagoginis universiteto lietuvių filologijos pirmo kurso studentė.

Prisijungti prie šviesolaidinio interneto Pilaitėje nesudėtinga. Tereikia skambinti tel. 85) 249 99 99 arba užsukti į pagrindinę „Penkių kontinentų“ įmonių grupės būstinę Vilniuje arba apsilankyti tinklalapyje www.skynet.lt.

Atvirų durų dienos

Kad moderniosios technologijos Lietuvoje žengia koja kojon su pasauliu įsitikino daugiau nei 2 tūkstančiai smalsuolių. Jie praeitą savaitgalį apsilankė „Penkių kontinentų“ įmonių grupės surengtose atvirų durų dienose.

Renginyje pristatytas šviesolaidinis tinklas suintrigavo ir ne vienas susigundė pasirašyti sutartį. Apsilankiusieji patys išvydo, kad didelė duomenų perdavimo sparta leidžia žiūrėti ir tiesiogines transliacijas internetu. „Skynet“ duomenų perdavimo sparta Lietuvos internete siekia net 100 Mb/s, o užsienio – iki 60 Mb/s.

Šviesolaidinis tinklas tinka organizuoti ne tik vaizdo, bet ir garso konferencijas. Naudojantis IP telefonija ir šviesolaidiniu internetu specialu IP numeriu galima itin pigiai paskambinti į bet kurią pasaulio šalį ir bendrauti su pašnekovu. Naujų mokslo metų pradžia paskatino lankytojus dar aktyviau domėtis el. ugdymo projektais: www.e-zemyna.lt, www.e-mokykla.5ci.lt.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupės surengtose atvirų durų dienose lankytojai nemokamai išmėgino šviesolaidinį internetą, bendravo naudodamiesi vaizdo pokalbiais ir vaizdo forumais. Daugelis pirmą kartą išmėgino informacinius terminalus. Pastaraisiais jau naudojasi ministerijų bei savivaldybių lankytojai, turistai.

Renginio organizatoriai pristatė TV studijos veiklą. Pasak TV studijos ir vaizdo sprendimų projektų vadovo Nerijaus Juršio, lankytojai domėjosi vaizdo perrašymo paslaugomis. TV studija pasiūlė įvairių rūšių laikmenas, tokias kaip VHS, Betacam, DV, mini DV, perrašyti į kitas laikmenas (CD, DVD, VHS). Vėliau ją galima neribotą laiką saugoti FTP serveryje, įrašyti į kompaktines plokšteles, padovanoti draugams.

Spartus „Skynet“ tinklas, jau tapęs populiariu tarp Vilniaus miesto gyventojų, kiekvieną mėnesį vis labiau plečiasi. Šiandien tinklas dengia Šeškinės, Fabijoniškių, Pašilaičių, Justiniškių, Pilaitės, Karoliniškių mikrorajonus. Artimiausiu metu informacinės visuomenės nariais galės tapti Žvėryno, Antakalnio mikrorajonų, Vilniaus centro gyventojai. Prijungimas prie „Skynet“ tinklo kol kas nemokamas.

„Skynet“ tinklo plėtra Pilaitės mikrorajone! Pajungti namai:

I. Kanto g. 4, 6, 8, 10, 14;
Papilėnų g. 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Smalinės g. 19, 23, 25;
Vydūno g. 7.
Daugiau informacijos telefonu: (85) 249 99 99

Views All Time
Views All Time
4520
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!