Vienas mažiausių rinkoje

T600 – trijų GSM dažnių mini mobilus telefonas, turintis teksto žinučių su paveiksliukais ir garsais (EMS) funkcija, paprastu kalendoriumi, galimybe jungtis prie interneto (WAP) ir talpia telefonų knygele. T600 yra vienas mažiausių ir lengviausių telefonų rinkoje.

Daug pramogų galimybių

Telefone yra didelė paveiksliukų įvairiomis temomis biblioteka, todėl lengva patinkantį paveiklsėlį įterpti į tekstinę žinutę. Taip pat galima į žinutę įterpti garsus, pavyzdžiui, plojimus ar varpų gaudesį ar net susikurti skambučio melodiją ir nusiųsti prisegus prie žinutės. Tam telefone yra EMS funkcija, kurią yra įdiegę ir kiti telefonų gamintojai.
T600 turi keletą linksmų žaidimų. Kadangi T600 yra trijų dažnių telefonas, jis gali būti naudojamas visuose penkiuose kontinentuose, todėl yra labai patogus telefonas dažnai keliaujantiems.

Mažas, bet kiekvienam individualus

Sveriantis tik 60 gramų, T600 pokalbio režimas tęsiasi 1.5 – 5 valandas, o budėjimo režimo trukmė – 80-180 valandų. T600 būna trijų spalvų: Moonlight Silver, Marine Blue ir Sand Gold (pateikiamas ne į visas rinkas). Telefoną suasmeninti galėsite kilpos skylutėje pritvirtindami riešo dirželį ar savo talismaną.

Trijų dažnių: 900/1800/1900

Dydis su akumuliatoriumi: 92x41x20mm

Svoris su akumuliatoriumi: 60 gramų

Pokalbio režimo trukmė: nuo 1.5 iki 5 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 80 iki 180 val.

Spalvos: Moonlight silver, Marine blue ir Sand Gold

Views All Time
Views All Time
2359
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!