Ericsson laimėjo kontraktą dėl daugialypės terpės žinučių siuntimo (MMS) sistemos diegimo

2002m. sausio 16 d.

Ericsson laimėjo pirmąjį pasaulinį užsakymą iš Vodafone grupės (“Vodafone”) dėl Daugialypės terpės žinučių siuntimo (Multimedia Messaging) programinės įrangos tiekimo. Kompanijos jau aptarė darbų grafiką, pagal kurį paslaugos Europos rinkai bus pateiktos šių metų viduryje.

Vodafone ir Ericsson suformavo pasaulinę darbo grupę šio agresyvaus paslaugų diegimo priežiūrai. Vodafone pirmiausia įdiegs daugialypės terpės žinučių siuntimo sistemą Vokietijoje, Graikijoje, Airijoje, Italijoje, Olandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Vėliau paslaugas pradės teitki kitos Vodafone valdomos kompanijos.

Kiekvienoje iš šių šalių Ericsson pateiks tinklo infrastruktūrą, kuri palaikys MMS. Vartotojai galės išbandyti tikrąsias daugialypės terpės žinučių siuntimo galimybes naudodami MMS palaikančius terminalus, kuriuos rinkai gamintojai (tame tarpe ir Sony Ericsson) pasiūlys šiais metais.

“MMS yra sudėtinė Vodafone kompanijos žinučių strategijos dalis. Mūsų klientai visai greitai galės kurti ir siųsti daugialypės terpės žinutes vienas kitam, taip pat pasirinkti, kokią informaciją gauti į mobiliuosius terminalus,” sako Thomas Geitner, Vodafone paslaugų ir produktų direktorius.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2856
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!