2002m. vasario 25 d.

Kompanija “Telecom Egypt” ir Ericsson pasirašė ilgalaikio strateginio bendradarbiavimo sutartį, kurios vertė – daugiau kaip 200 milijonų eurų. Ši sutartis padės Telecom Egypt įgyvendinti ambicingus planus išplėsti ir modernizuoti nacionalinę telekomunikacijų infrastruktūrą, kad ji atitiktų augančią gyventojų komunikacijų bei informacijos paslaugų paklausą.

Be tinklos prieigos išplėtimo, kita svarbi šios sutarties dalis apima spartesnį pagrindinės tinklo dalies migravimą iš grandininio komutavimo į atvirą paketinio duomenų perdavimo tinklą.

“Ericsson ne kartą įrodė, kad yra patikimas partneris ir mes tikime, kad pirmaudamas komunikacijų bei informacinių technologijų srityje jis padės mums pasiekti savo tikslus, kai susidursime su didele konkurencija rinkoje,” sako Akil Beshir, kompanijos “Telecom Egypt” valdybos pirmininkas.

“Egiptas yra viena greičiausiai augančių rinkų svarbiame ir klestinčiame Vidurio Rytų ir Afrikos regione,” sako Mats Granryd, Ericsson Egipte prezidentas. “Ericsson didžiuojasi, kad buvo pasirinktas strateginiu kompanijos “Telecom Egypt” partneriu ir kad aktyviai prisidės prie komunikacijų ir informacinių technologijų paslaugų vystymo Egipte.”

“Glaudus bendradarbiavimas padės lengviau pasiekti komunikacijų ir informacinių technologijų vystymo tikslų pagal Komunikacijų ir informacinių technologijų ministerijos generalinį telekomunikacijų planą,” sako Tarek Kamel, Komunikacijų ir informacinių technologijų ministerijos patarėjas.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2077
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!