2002m. kovo 12 d.

Ericsson PrePaid Sistema sudaro sąlygas operatoriams apmokestinti daugialypės terpės žinučių paslaugas (MMS) realiu laiku. Tai buvo “gyvai” pademonstruota CeBIT parodoje Hanoveryje. Tai svarbi žinia daugeliui operatorių, kurie norėtų siūlyti MMS paslaugas milijonams vartotojų, iš anksto apmokėjusių už paslaugas.

Ericsson’s PrePaid Sistema apmokestins MMS realiu laiku per Open Charging Interface (vartotojo sąsają). Išankstinis mokėjimas realiu laiku reiškia minimalią kredito riziką operatoriui ir jo verslo partneriams, tuo tarpu vartotojai gali leisti pinigus be apribojimų. Ericsson realaus laiko sprendimai suteiks naudos abiems pusėms.

Ericsson stende lankytojai gali siųsti MMS iš Ericsson T68 telefono kitam asmeniui (asmuo asmeniui) ir gauti MMS iš paslaugų/turinio tiekėjo (taikomoji programa –asmeniui). Po to stendo lankytojai gali iš karto patikrinti PrePaid sąskaitą.

Dauguma SMS vartotojų šiandien naudojasi išankstinio apmokėjimo paslauga. Pavyzdžiui, Europoje išankstinio mokėjimo paslaugą pasirinkę daugiau kaip 60% visų mobiliųjų abonentų.
Kadangi MMS vartotojais bus tie patys SMS vartotojai, toks MMS išankstinio apmokėjimo sprendimas yra evoliucinis žingsnis.

“Taikymas į išankstinio apmokėjimo rinką nuo pat pradžių įrodys MMS sėkmę”, sako Ingvar Larsson, Ericsson tinklų ir taikomųjų programų padalinio viceprezidentas.

Naudodami Ericsson PrePaid Sistemą, operatoriai ir paslaugų tiekėjai galės apmokestinti mobiliojo interneto paslaugas ir MMS. Ericsson yra pirmaujantis pasaulyje apmokėjimo sprendimų tiekėjas, kurio daugiau kaip 90 mobiliųjų išankstinių apmokėjimo sistemų jau yra įdiegta daugelyje pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie MMS rasite:
http://www.ericsson.com/mobileinternet/articles/mms.shtml

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2361
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!