2002m. kovo 19 d.

Ericsson gavo labai svarbų daugiafunkcinių tinklų įrangos kontraktą iš Telia Group dukterinės įmonės Telia Denmark. Šis end-to-end plačiajuostės prieigos sprendimas papildys egzistuojantį Danijos operatoriaus ENGINE tinklą.

Pagal trijų metų sutartį, daugiafunkcinio tinklo kontraktas apims ENGINE Access Ramp su PSTN ir ADSL, modemų pristatymą ir dabartinio Telia Denmark ENGINE tinklo išplėtimą. Šis kontraktas taip pat apima paslaugas ir palaikymą. Šis plačiajuostės prieigos sprendimas leisTelia Denmark siūlyti galutiniams vartotojams ne tik daugiau tinklo talpos reikalaujančias, bet ir technologiškai sudėtingesnes paslaugas.

“Mes pasirinkome tiekėją, turintį labai pažangų integruotą telefonijos/plačiajuostės prieigos sprendimą ir patikimą tiekimo struktūrą,” sakė Sören Stövring-Hallsson, Danijos Telia Networks vykdantysis direktorius. “Ericsson “end-to-end” daugiafunkcinių tinklų sprendimai padės mums Danijos telekomunikacijų rinkoje siekti ambicingų tikslų”.

“Mes labai didžiuojamės, kad gavome šį užsakymą iš pagrindinio Danijos operatoriaus,” sakė Karl Thedeen, Ericsson Skandinavijos ir Baltijos šalių pardavimų direktorius Telia Networks kompanijai. “Šis kontraktas yra dar vienas Ericsson lyderiavimo daugiafunkcinių tinklų rinkoje patvirtinimas, pabrėžiantis mūsų “end-to-end” plačiajuostės prieigos sprendimų konkurencingumą.”

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Daugiau informacijos apie Ericsson daugiafunkcinių tinklų sprendimus, ENGINE, rasite: http://www.ericsson.com/broadband

Views All Time
Views All Time
2353
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!