2002m. balandžio 16 d.

Telefónica Móviles pasirinko Ericsson pagrindiniu tiekėju pradinėje UMTS tinklo Ispanijoje ir Vokietijoje diegimo stadijoje. Šio kontrakto vertė siekia apie 400 milijonų eurų.Ispanijoje Ericsson instaliuos daugiau kaip 700 bazinių stočių, ir todėl Telefonica Moviles UMTS tinklo plėtimas bus vienas didžiausių pasaulyje. Kontraktas yra trims metams.

Ericsson yra vienintelis UMTS tinko Ispanijoje tiekėjas. Pradinis tinklo instaliavimas turėtų užtrukti iki 2002 metų birželio mėnesio. Operatoriaus komercinis tinklo paleidimas priklausys nuo kelių veiksnių, vienu jų bus pakankama mobiliųjų terminalų pasiūla rinkoje.

Vokietijoje Ericsson, kaip pagrindinis tiekėjas, pateiks visiškai užbaigą projektą nuo įrangos pateikimo ir instaliavimo. Telefónica Móviles Vokietijoje veikia su Quam prekės ženklu. 57,2 procentai Quam akcijų priklauso Telefónica Móviles, o likę 42,8% – Sonerai.

Ši sutartis dar kartą patvirtina Ericsson kaip pagrindinio Telefonica grupės belaidžių tinklų infrastruktūros tiekėjo, poziciją Ispanijoje, Vokietijoje ir visame pasaulyje. Ericsson turi apie 40% pasaulinės GSM ir WCDMA rinkos.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2028
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!