2002m. balandžio 23 d.

Telekomunikacijų bendrovėje „Bitė GSM“, augant abonentų skaičiui ir skambučių srautams, baigiama diegti nauja kompanijos “Ericsson” komutacinė stotis, kuri leis išplėsti mobiliojo ryšio tinklo talpą ir galimybes aptarnauti dar didesnius skambučių srautus. Tai trečioji bendrovės “Bitė GSM” komutacinė stotis, – dvi iš jų jau veikia Vilniuje ir Kaune.

Pasak „Bitės GSM“ Valdybos nario ir Generalinio direktoriaus pavaduotojo technologijoms Žilvino Jurkšaus, įdiegti naująją stotį paskatino sparčiai augantis abonentų skaičius: „Nuo 2000 metų, kai buvo pastatyta antroji komutacinė stotis, „Bitės GSM“ abonentų skaičius išaugo daugiau kaip dvigubai ir šiuo metu pasiekė 363 tūkst. Sparčiai didėja ir skambučių srautas, todėl nauja komutacinė stotis būtina siekiant išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Be to, ji leis efektyviau išnaudoti tinklo galimybes ir užtikrinti bazę naujų paslaugų diegimui“, – teigė Ž. Jurkšus.

Žilvinas Jurkšus pažymėjo, kad „Ericsson“ sistemų pagrindu sukurtas visas „Bitės GSM” mobiliojo ryšio tinklas. „Vieno tiekėjo įranga paremtas tinklas bendrovei suteikia daugiau galimybių sparčiau plėsti teikiamų paslaugų spektrą, integruoti naujas sistemas. Tokį tinklą lengviau prižiūrėti ir valdyti“, – sakė jis. Be to, moderni naujosios stoties įranga leis „Bitei GSM“ ateityje nesunkiai pereiti prie trečiosios kartos mobiliojo tinklo sistemų.

„Bitę GSM” ir “Ericsson“ sieja ilgalaikiai partnerystės ryšiai. Tai rodo “Bitės GSM” pasitikėjimą “Ericsson” kompanija, jos darbuotojų kvalifikacija bei teikiama įranga”, sakė Bengt Forss, “Ericsson Lietuva” prezidentas. “Dalyvaudami “Bitės GSM” tinklo vystyme nuo pat pradžių, mes džiaugiamės, kad ir “Bitės GSM” vartotojai jaučia vienalyčio tinklo privalumus”.

Naujosios komutacinės stoties pagrindas – „Ericsson AXE 10“ techninė platforma. Naudojant „Ericsson“ įrangą, visame pasaulyje sujungiama apie 40 proc. mobiliųjų skambučių ir apie pusę tarptautinių skambučių. “Bitės GSM” ir “Ericsson Lietuva” bendradarbiavimas tęsiasi jau nuo 1995 metų.

Apie “Bitę GSM”
„Bitė GSM” (www.bite.lt) savo veiklą grindžia individualiu požiūriu į kiekvieno kliento poreikius ir siekia, kad sudėtingų šiuolaikinių technologijų pagrindu sukurtos paslaugos vartotojui taptų paprastos ir patogios naudoti.
”Bitė” teikia itin platų paslaugų bei produktų spektrą privatiems ir verslo klientams. Bendrovė pagal siūlomų paslaugų įvairovę, kokybę ir vertę klientui siekia tapti patraukliausia telekomunikacijų paslaugų tiekėja Lietuvoje.

Apie “Ericsson”
Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Views All Time
Views All Time
2741
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!