Ericsson pateikė didžiąją dalį komunikacijų įrangos Eurovizijos dainų konkursui

2002m. gegužės 24 d.

Ericsson pateikė didžiąją dalį telekomunikacinės įrangos, reikalingos Eurovizijos dainų konkursui, kuris įvyko Taline gegužės 25 d. Estijos telekomas (ETC) ir Estijos mobiliojo ryšio operatorius EMT, pagrindiniai renginio rėmėjai, užsakė balso, duomenų perdavimo ir mobiliojo ryšio sistemas komunikacinių pajėgumų koncertų salėje bei spaudos centre padidinimui.

Ericsson pateikė, o ETC įdiegė Ericsson MD110 balso komunikacijos sistemą, taip pat Extreme duomenų perdavimo tinklą Saku Suurhall (Saku Arena) koncertų salėje. Įranga buvo specialiai skirta salės telekomunikacinės sistemos išplėtimui.

Straipsniai 1 reklama

Ericsson taip pateikė didelį kiekį duomenų ir balso perdavimo komunikacinės įrangos spaudos centrui, taip pat Eurovizijos dainų konkurso komentatorių kabinoms. Visos pagrindinės sistemos ir išoriniai sujungimai buvo dubliuojami ar net turėjo po tris atsarginius variantus nenumatytiems atvejams, kad užtikrintų saugų TV ir spaudos darbą.

Be fiksuoto tinklo galimybių išplėtimo, dėl didelio turistų ir dalyvių iš visos Europos skaičiaus Ericsson pateikė papildomų mobiliojo ryšio bazinių stočių, kurios padidino balso kanalų skaičių koncertų salėje ir visame mieste daugiau kaip 50%. Be to, Estijos mobilusis operatorius EMT panaudojo specialią technologiją, vadinamą Half Rate, kuri padvigubino balso kanalų skaičių koncertų salėje, ir todėl tinklo talpa koncerto metu patrigubėjo.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *