Naujausios technologijos

Ericsson T68 yra trijų dažnių mobilusis telefonas su spalvotu ekranu. Jame įdiegtos visos naujausios savybės – GPRS, Bluetooth™ ir EMS. T68 turi patobulintą kalendorių ir telefono knygelę, duomenis telefone galima sinchronizuoti su esančiais kompiuteryje. Budėjimo režimui galima pasirinkti bet kokį spalvotą foninį paveiksliuką. T68 yra dviejų spalvų – mėnulio pilkos ir “Ziroccan” auksinės.

T68 telefone yra įdiegta Bluetooth belaidė technologija, todėl įmanoma be jokių kabelių prisijungti prie kitų įrenginių – Ericsson Bluetooth ausinių, skaitmeninės fotokameros ar kompiuterio. Bluetooth yra ateities belaidžių prisijungimų standartas tarp įrenginių, kurį pasirinko visos pagrindinės kompiuterių ir telekomunikacijų kompanijos. T68 taip pat galima prijungti kabeliu ar per infraraudonuosius spindulius.

Naujos savybės

T68 turi 256 spalvų grafinį ekraną. Spalvos palengvina naudojimąsi šiuo telefonu. Lengviau valdyti meniu ir pasirinkti piktogramas. T68 turi unikalų piktogramų darbalaukį, primenantį PC vartotojo sąsają.

T68 telefone galima pasirinkti teksto ir foninio paveikslėlio spalvų kombinacijas, keisti telefono stilių vos tik panorėjus.

Telefonas turi valdymo svirtį, kuri labia patogi žaidžiant žaidimus. T68 yra 6 žaidimai: Erix, Game, Q, Ripple, Solitaire, Tetris.

Elektroninis paštas ir tekstinės žinutės

T68 turi savo elektroninio pašto programą. Yra gautų žinučių, siunčiamų žinučių, juodraščių dėžutės. Galima nustatyti, kad iš bet kokios Internete esančios gautų žinučių dėžutės būtų atsiųsti laiškai į telefoną. T68 palaiko POP3 ir IMAP protokolus bei talpina savo atmintyje šešis laiškus.

Mobiliosios tekstinės žinutės gali būti papildytos paveiksliukais ir garsais. Paveiksliukai iš anksto yra įdiegti, bet taip pat galima jų parsisiųsti iš interneto ar išsaugoti gautus su žinutėmis. T68 taip pat turi savo paveiksliukų ir melodijų kūrimo redaktorius.

Saugus ir greitas interneto naršymas

T68 naudoja WAP naršyklės 1.2.1 protokolą, leidžiantį saugiai naudotis tūkstančiais naudingų “online” paslaugų ir pramogų. Mobiliosios bankininkystės, pirkimų informacija bus persiųsta saugiai. Naudodami GPRS, jūs visada būsite prisijungę prie interneto. Jūs mokėsite tik už gautus ir išsiųstus duomenis, o ne už naudojimosi laiką. Nuolatinis prisijungimas, greitas duomenų siuntimas bei aukštos kokybės mobilusis internetas – tai tik keli GPRS privalumai.

Trijų dažnių: 900/1800/1900.

Komplekto sudėtis:

– T68
– Standartinis akumuliatorius BST-14(700 mAh)
– Kelioninis kroviklis CST-12
– Vartotojo instrukcija
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 100x48x20 mm

Svoris: 84 g

Pokalbio režimo trukmė: nuo 3 iki 13 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 165 iki 290 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Spalvos: mėnulio pilka ir “Ziroccan” auksinė.

Views All Time
Views All Time
2228
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!