Mažas ir lengvas

T66 – Ericsson mažiausias ir lengviausias mobilusis telefonas, telpantis į mažiausią kišenę. T66 gaminamas dviejų spalvų: kraštutinės sidabro ir aistringos purpurinės.
Maždaug tokio pat ilgio ir pločio, kaip ir kreditinė banko kortelė, T66 yra išskirtinai mažas. Jis sveria tik 59 gramus, todėl labai tinkamas visoms situacijoms. Daug patogių funkcijų įdiegta šiame mažame telefone su įmontuota antena: pagerintos žinučių siuntimo paslaugos, trys dažniai tarptautinėms kelionėms.

Linksmos žinutės

T66 palaiko EMS (Enhanced Messaging Service), madingiausią žinučių siuntimo sistemą. Naudojant EMS, komunikuoti galima linksmiau ir kūrybingiau, nes EMS leidžia vartotojams siųsti ir gauti paveiksliukus, garso efektus ir melodijas kartu su tekstinėmis žinutėmis. Telefone yra paveiksliukų ir melodijų kolekcija, be to, vartotojai gali atsisiųsti patikusius paveiksliukus ar melodijas iš interneto.
Dar viena puiki T66 savybė – mobilusis virtualus pokalbis. Jis veikia panašiai kaip internetinis virtualus pokalbis, kai vartotojai tarpusavyje keičiasi žinutėmis. Šis mobilusis virtualus pokalbis tinka, kai vartotojai nori pabendrauti, tačiau tyliai ir asmeniškai.

Mobilusis internetas

Su T66 lengva ir patogu gauti naujausią informaciją naudojant mobilųjį internetą. Vartotojai gali pirkti, atlikti bankines operacijas ar gauti kitą informaciją iš WAP puslapių. T66 įdiegta pažangi WTLS saugumo sistema, kuri užkoduoja asmeninę informaciją (pavyzdžiui, kredito kortelės duomenis), kad operacijos būtų atliekamos saugiai.
T66 turi labai patogų kalendorių, kuriame galima išsaugoti informaciją apie susitikimus, darbus ir svarbias datas. T66 netgi gali priminti svarbias datas ir terminus. Įspūdinga, kad tokio mažo telefono budėjimo režimo laikas siekia iki 150 valandų.

Trijų dažnių: 900/1800/1900.

Komplekto sudėtis:

– T66
– Plonas akumuliatorius BSL-14
– Kelioninis kroviklis CTR-10
– Ausinukas HPB-10 su atsiliepimo mygtuku
– Vartotojo instrukcija
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 92x41x18,5 mm

Svoris: 59 g

Pokalbio režimo trukmė: nuo 1,5 iki 5 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 80 iki 150 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Spalvos: kraštutinė sidabro ir aistringai purpurinė.

Views All Time
Views All Time
3186
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!