Naujasis Sony CMD-Z7 GSM mobilusis telefonas yra puikaus dizaino ir patogus, puikiai tinka vartotojui, siekiančiam būti madingu. Verslininkams patiks šis kreditinės kortelės dydžio telefonas, dėl jame slypinčios efektyvios asmeninės valdymos priemonės. Naujasis Sony 5D valdymo mygtukas – pažangi slankiojanti telefono surinkimo sistema. Lengvas prisijungimas prie WAP, elektroninio pašto ir kalendoriaus; greitas numerių rinkimas bei numerių rinkimas balsu, vidinė antena – tai tik kelios šio telefono savybės.

Lengva dirbti naujoje vietoje esančiu Sony 5D valdymo mygtuku

Sony 5D valdymo mygtukas yra naujoje vietoje – nebe viršutiniame kairiame kampe, o arčiau rankos, todėl daug lenviau viena ranka valdyti meniu ir tvarkyti skambučius. Penkių krypčių valdymas labai paprastas – tereikia pastumti valdymo mygtuką į viršų arba į apačią, įspausti kai pasirinksite funkciją arba spausti nuo savęs ar į save.

Laisvų rankų garsiakalbis

Sony CMD-Z7 turi aukštos kokybės laisvų rankų garsiakalbį, ir jūs galite kalbėti telefonu nepriglaudę jo prie ausies. Ši savybė leis jūsų bendradarbiams ir draugams įsitraukti į pokalbį bei efektyviau praleisti darbo laiką.

CMD-Z7 turi ir kitų naudingų funkcijų – integruotą darbo kalendorių, skirtą valdyti laiką. Jame telpa iki 500 kontaktų papildomai prie SIM kortelės atminties. 4 pilkų atspalvių ekranas su aukšta 96 x 92 pikselių rezoliucija sustiprina vizualinį įspūdį. Dviejų telefone CMD-Z7 esančių žaidimų efektams sustiprinti yra vibruojantis perspėjimas ir naujoviškas valdymo mygtukas.

Priedai – tikrai būtini

Dauguma CMD-Z7 priedų tiks ir CMD-J5, CMD-J6 bei CMD-J7 telefonams – laisvų rankų automobilinis komplektas, cigarečių degiklio kroviklis, kelioninis kroviklis, ausinukas, duomenų programinė įranga, RS232 ir USB kabeliai.

Dviejų dažnių: 900/1800.

Komplekto sudėtis:

– CMD-J7
– Kelioninis kroviklis QN-3TC
– Vartotojo instrukcija
– Pagalbos ir remonto lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 133×44,4×21,5

Svoris: 92 gramai

Pokalbio režimo trukmė: nuo 3 iki 6 val.

Budėjimo režimo trukmė: 200 val.

Spalvos: mėlyna.

Views All Time
Views All Time
2215
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!