Ericsson T65 yra galingas šiuolaikinio dizaino WAP telefonas, skirtas jauniems žmonėms, reikalaujantiems greito ir paprasto prisijungimo prie interneto.

Vieno mygtuko paspaudimu Jūs gausite WAP paslaugas ar norimą informaciją WAP formatu. Mėgstamiausi WAP puslapiai pukiai matysis telefono šešių eilučių ekrane. T65 ypatingas tuo, kad yra daugybė būdų, kaip išsiskirti iš kitų ir personalizuoti savo telefoną: vaizdais, garsais ar net pastoviai besikeičiančia informacija iš interneto.

Greitas
T65 turi 1.2.1 WAP naršyklę, kuri veikia kartu su GPRS technologija ir palaiko prisijungimo greitį iki 43.2 kbps. Tai reiškia greitesnį duomenų ir prikabintų dokumentų perdavimą. GPRS taip pat reiškia pastovų prisijungimą prie mobiliojo interneto. Iš interneto svetainės wap.sonyericssonmobile.com galima parsisiųsti daugybę programėlių telefonui.

Įvairiapusės žinutės
EMS – T65 turi EMS, patobulintų žinučių rašymo galimybę. Per SMS vartotojai gali siųsti ir gauti paveikliukus, garsus, ženklus, telefono skambučių melodijas ir suformatuotą tekstą (pvz, patamsintą tekstą).

Mobilusis susirašinėjimas (pokalbis) – T65 turi mobiliojo susirašinėjimo funkciją, kuri susirašinėjant paverčia tekstines žinutes į tikrą pokalbį tarp dviejų abonentų. Mobilusis susirašinėjimas yra panašus į internetinį pokalbį, kai senosios žinutės pasilieka ekrane. Pokalbio režimas įsijungia automatiškai, kai tik gaunama pirma tekstinė žinutė.

Nauja forma ir daugybė priedų
T65 yra mažas ir lengvas bei apvalių formų. Modelis būna trijų spalvų; Kosminės mėlynos, šiaurės mėlynos ir kosmoso geltonos. Antenna paslėpta telefono viduje.

Turėdami CommuniCam™, galite nufotografuoti bei siųsti skaitmenines nuotraukas. T65 nusiųs jūsų nuotrauką per vieną minutę! Reikia tik nusitaikyti, nufotografuoti, prikabinti nuotrauką prie pasirinkto elektroninio pašto adreso ir paspausti išsiuntimo mygtuką. Fotoaparate galima išsaugoti iki penkių nuotraukų, ir iki šimto nuotraukų – internetiniame WebAlbume.

Galima pamatyti, kas skambina, jei prie asmens duomenų adresų knygelėje pridėsite ir jo nuotrauką.

Dviejų: 900/1800.

Komplekto sudėtis:

– T65
– Standartinis kroviklis CST-10
– Vartotojo instrukcija
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 105x49x21

Svoris: 94 gramai

Pokalbio režimo trukmė: nuo 2,5 iki 11 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 160 iki 300 val.

Spalvos: kosminė mėlyna, šiaurės mėlyna ir kosmoso geltona.

Views All Time
Views All Time
2830
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!