Malonus

T29s yra mažas, stilingas mobilusis telefonas, sukurtas tenkinti Jūsų poreikius. Šis telefonas turi padidinto saugumo WAP protokolą, EMS (Patobulintą pranešimų paslaugą), mobilių pokalbių funkciją, vaizdo animaciją, vibro-skambutį ir išsamią telefonų užrašų knygelę, o taip pat meniu sistemą, kuri užtikrina patogų ir lengvą naudojimąsi T29s.

Patrauklus

Tai telefonas, kurį norisi parodyti kitiems. Atidarius dangtelį, matyti sodrios spalvos panelė ir sidabrinio atspalvio klaviatūra, kurie tarytum pabrėžia šio telefono formą ir dailią išvaizdą.

Universalus

Šis mažas, elegantiškas telefonas turi daugybę Jūsų patogumui skirtų funkcijų. WAP pagalba galima siųsti elektronines žinutes ar aplankyti daugybę informatyvių WAP tinklapių. Įdomūs žaidimai, teksto, paveikslėlių ir garsų žinutės, naudinga telefonų knygelė ir nepaprastai didelis asmeninių nustatymų pasirinkimas rodo, kad T29s yra Jums skirtas telefonas.

Patogus

T29s turi keletą skirtingų numerio rinkimo būdų, įskaitant trumpiausią rinkimą vienu paspaudimu ir numerio rinkimo balsu funkciją. Vibro-skambutis gali būti naudojamas, kai to reikalauja aplinkinės sąlygos, o taip pat galima pasirinkti keletą skirtingų skambučio melodijų skirtingiems įeinantiems skambučiams.

Dviejų dažnių (900/1800 MHz ir e-GSM)

Komplektą sudaro:
– T29s
– Standartinės talpos akumuliatorius BSL-11
– Standartinis kroviklis CST-10
– Ericsson pagalbos ir remonto skrajukė
– Vartotojo instrukcija

Dydis: 95x51x22mm

Svoris: 105g

Pokalbio trukmė: 3,5-7 val.

Budėjimo trukmė: 85-150 val.

Spalvos: ryškiai (safyro) mėlyna, žydrai (ametisto) violetinė.

Views All Time
Views All Time
1857
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!