T20e yra tas pats T20s su daugiau funkcijų. Turėdami T20e, jūs galėsite personalizuoti tekstines žinutes su EMS, dalyvauti mobiliame virtualiame pokalbyje su daug pašnekovų, saugiau naršyti internetą dėl saugesnio WAP protokolo.

EMS – personalizuotoms tekstinėms žinutėms

EMS (Enhanced Messaging Service) yra atviras standartas, leidžiantis prie tekstinių žinučių pridėti iliustraciją ar melodiją. Pagrindinis šio standarto privalumas – gavėjas bet kokiu atveju gauna tekstinę žinutę, net jei jo telefonas nerodo paveiksliukų. Telefone yra 30 paveiksliukų, suskirtytų pagal temas. Tuos paveiksliukus galima netgi redaguoti ir keisti. Tam yra 30 tuščių vietų, kuriose galima išsaugoti savo sukurtus ar atsiųstus paveiksliukus. Taip pat galima papildomai įrašyti net aštuonias savo sukurtas ar parsisiųstas iš Interneto skambučių melodijas.

Mobilus virtualus pokalbis

Mobiliojo virtualaus pokalbio funkcija greitai pradeda pokalbį. Pokalbio sesija prasideda iš karto, vos tik gaunama pirmoji pokalbio žinutė. Jei vartotojas dalyvauja pokalbyje, žinutės iš karto atidaromos. Ekrane žinutės išlieka visą valandą. Prabėgus vienai valandai telefonas klausia, ar norėsite tęsti pokalbį. Jei atmintyje nelieka vietos, žinutės pradedamos trinti nuo seniausios. Išlaidų kontrolei išsiųstos SMS yra skaičiuojamos. Žinučių rašymą palengvina prie telefono prijungiama klaviatūra, o skirtingose laiko zonose esantys pašnekovai gali vadovautis Swatch Interneto laiku.

Saugesnis WAP naudojimas

Kadangi Mobilusis Internetas yra naujas naudojimosi Internetu etapas, didėja reikalavimai saugumui. Dėl to buvo sukurtas WTLS (Wireless Transport Layer Security) mechanizmas. Yra trys WTLS klasės, suteikiančios skirtingas saugumo garantijas. Pirmos klasės WTLS užšifruoja žinutę, ir ją perskaityti gali tik siuntėjas ir gavėjas. Antros klasės WTLS, kurį palaiko ir T20e, ne tik užšifruoja žinutę bei nustato tarnybinės stoties autentiškumą, t.y. vartotojai užtikrinami, kad jie bendrauja per reikalingą WAP sąsają. Trečios klasės WTLS papildomai užtikrina vartotojų autentiškumą.

Pramogos ir žaidimai

Viskas šiame telefone paruošta taip, kad būtų patogu ir linksma bendrauti. Yra penki žaidimai: Tetris, Erix, E-Maze, Ballpop ir naujas karo su ateiviais žaidimas. Galima uždėti ekrano užsklandą ar kai kurių operacijų progreso animaciją.

Dviejų dažnių: GSM 900/1800 ir eGSM

Komplektą sudaro:
– T20e
– Standartinis akumuliatorius BST-13
– Standartinis kroviklis CTR-10
– Dėklas
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Vartotojo instrukcija
– Akumuliatorių lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 101x54x28 mm

Svoris: 128 g

Pokalbio režimo trukmė: nuo 4 iki 10 val. (su standartiniu akumuliatoriumi BST-13)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 120 iki 200 val. (su standartiniu akumuliatoriumi BST-13)

Spalvos: žydra, sidabrinė, smėlio, citrinų ir purpurinė.

Views All Time
Views All Time
2410
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!