Ericsson T39 – labai patrauklus

Šis nedidelis ir dailus telefonas skirtas žmonėms, norintiems mažo telefono su daugybe funkcijų. T39 mobilusis telefonas greičiausiai prisijungia prie mobiliojo interneto, greitai perduoda ar priima duomenis, turi universalų kalendorių, telefonų knygelę, kuri primena jūsų kompiuterio Outlook programos kontaktų sąrašus bei galimybę be kabelio prisijungti prie kitų įrenginių: prie Blueooth ausinės, nešiojamojo kompiuterio ar kitos įrangos. Jūs galite naudotis T39 visose šalyse, kur yra GSM ryšys.

Bluetooth technologija

T39 yra vienas pirmųjų telefonų rinkoje, kuriame įdiegta belaidė Bluetooth technologija. Nebereikia jokių kabelių sujungti telefoną su ausine ar nešiojamu kompiuteriu. Naudodamas šią technologiją, telefonas gali prisijungti prie kito įrenginio, esančio 10 metrų atstumu. Skirtingai nei naudojant infraraudonuosius spindulius, čia nereikia tiesioginio matomumo. Galima bet kada atsiliepti, kur beskambėtų telefonas – portfelyje, kišenėje ar kitame kambaryje.

Straipsniai 1 reklama

WAP galimybės

WAP palaikantis telefonas yra labai naudingas keliautojams. Atvykus į nepažistamą miestą telefono ekrane galima rasti artimiausią restoraną ar viešbutį. WAP miesto giduose galima rasti informaciją apie viešąjį transportą, pramogas ar orus.

HSCSD ir GPRS – greitas duomenų perdavimas

T39 palaiko dvi duomenų perdavimo technologijas – HSCSD ir GPRS. HSCSD (High Speed Circuit Switched Data) leidžia perduoti duomenis 28,8 kbps greičiu ir kokybe, panašiai tokia, kokia gaunama perduodant duomenis fiksuoto ryšio modemu. Jūs galėsite siųsti elektroninio pašto žinutę su prisegta byla ir naršyti Internete. GPRS (General Packet Data Services) vartotojas yra nuolat prisijungęs prie Interneto, bet moka tik už persiųstų ar gautų duomenų kiekį.

Trijų dažnių: 900/1800/1900.

Komplekto sudėtis:

– T39
– Labai plonas akumuliatorius BUS-11
– Kelioninis kroviklis CTR-10
– Vartotojo CD-Rom su PC ir telefono programine įranga
– Vartotojo instrukcija
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 96x50x18

Svoris: 86 g

Pokalbio režimo trukmė: nuo 2,5 iki 25,5 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Budėjimo režimo trukmė: nuo 160 iki 715 val. (priklausomai nuo akumuliatoriaus)

Spalvos: klasikinė žydra, rausvai balta ir ledo žydrumo.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]