Vienas pasaulis – vienas laikas

T20s yra pirmasis pasaulyje mobilusis telefonas, turintis Swatch Interneto laikrodį, kuris padalija dieną į 1000 dūžių. Interneto laikas identifikuojamas ženklu @ ir trim skaitmenimis, kurie gali būti nuo @000 iki @999. Ši pasaulinė koncepcija panaikina laiko zonas ir yra idealus formatas, kai reikia sinchronizuoti laikrodį pasimatymui pokalbių svetainėje arba pranešti draugams užsienio šalyse, kada įsijungsi kompiuterį.

WAP naršyklė

Telefone T20s yra WAP 1.1 naršyklė, kuri leidžia prisijungti prie Interneto ir prieiti prie specialiai mobiliems vartotojams skirtų svetainių. Geriausiai pasiekiama per Ericsson mobilųjį internetą, WAP technologija yra individuali ir tikrai mobili terpė.

Patogus žinučių siuntimas

T20s yra dešimt SMS pavyzdžių, kurie padeda išsaugoti ir iš naujo persiųsti dažniausiai rašomas žinutes. Tai taupo pastangas ir laiką, o SMS skaičiuotuvas gali sutaupyti ir pinigų, skaičiuodamas išsiųstas žinutes. Naudojant Ericsson specialią klaviatūrą, T20s tampa galinga bendravimo mašina.

Nesudėtingos pramogos

Viskas šiame telefone paruošta taip, kad būtų patogu ir linksma bendrauti. Visos pažangiausios funkcijos paprastos vartoti, yra animuota įjungimo-išjungimo užsklanda ir galimybė kurti savas užsklandas. Yra keturi žaidimai, balso atpažinimo funkcija ir vibroskambutis.

Dviejų dažnio ruožų: GSM 900/1800 ir e-GSM.

Komplekto sudėtis:
– Telefonas T20
– Standartinis akumuliatorius BST-13
– Standartinis kroviklis CST-10
– Dirželis telefonui prikabinti
– Ericsson pagalbos ir remonto lankstinukas
– Vartotojo instrukcija
– Akumuliatorių lankstinukas
– Priedų lankstinukas

Dydis: 101x54x28 mm

Svoris: 128 gramai

Pokalbio režimo trukmė: nuo 4 iki 10 valandų

Budėjimo režimo trukmė: nuo 120 iki 200 valandų

Spalvos: žydra, sidabrinė, smėlio ir citrinų.

Views All Time
Views All Time
1854
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!