Ericsson R600 palaiko GPRS, technologiją, kuria lengviau ir greičiau prisijungiama prie mobiliojo interneto. Iš interneto galima parsisiųsti paveiksliukų bei telefono skambučių melodijų, ieškoti reikalingos informacijos. R600 taip pat palaiko EMS (Enhanced Messaging Service), todėl galima į tekstines žinutes įdėti paveiksliukus, animaciją, garsinius efektus ir skambučio melodijas. Norėdami dar labiau personalizuoti R600, galite keisti ekrano foninį paveikslėlį bei ekrano spalvą. Ekrano spalvą galima priskirti prie kiekvieno kontakto, ir tada bus lengviau nuspėti, kas skambina.

Daug paveiksliukų ir melodijų

R600 yra mažas telefonas su vidine antena ir dideliu ekranu. Didelis penkių eilučių ekranas labai tinka žinutėms su EMS; vartotojas gali priimti ir siųsti linksmas bei kūrybiškas žinutes. Telefonas parduodamas su įvairių paveiksliukų, animacijų ir garso efektų biblioteka, kurią lengva papildyti pačiam. R600 taip pat turi mobiliojo virtualaus pokalbio funkciją, veikiančią SMS pagrindu, ir mobilusis virtualus pokalbis yra panašus į virtualųjį pokalbį internetu.

Palaiko GPRS technologiją

Naudodami GPRS technologiją bet kada galėsite gauti naujienas, pramogauti, taip pat greičiau atsisiųsti į R600 telefoną paveiksliukus ir skambučių melodijas. Palaikydamas duomenų perdavimo greitį iki 43.2 kbps, galingas R600 užtikrina vartotojams greičiausią šiuo metuįmanomą prisijungimą prie interneto.

Lengva išsiskirti

R600 telefoną galima personalizuoti keliais būdais. Galite pasirinkti ekrano spalvą iš žalios, raudonos arba oranžinės spalvų; pasirinkti pastovią spalvą ar priskirti kiekvienam skambinančiajam skirtingą. Jei spalvą susiesite su kontaktu adresų knygelėje, spalvota užuomina padės lengvaiu atspėti, kas skambina. R600 taip pat turi keičiamą ekrano paveikslėlį. Paveikslėlis matomas, kai telefonas yra budėjimo režime. R600 turi penkis iš anksto įdiegtus paveikslėlius, ir dar yra vietos keliems vartotojo pasirinktiems. Naują ekrano paveikslėlį galima parsisiųsti iš WAP puslapių, pasirinkti iš EMS paveikslėlių galerijos telefone ar sukurti telefone esančiu paveiklėlių redaktoriumi.

Dviejų dažnių: 900/1800.

Dydis: 105x45x20mm

Spalvos: ledo žydra ir šviečianti šampano.

Views All Time
Views All Time
2472
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!