“Raudonųjų Hakerių alijansas”, pati didžiausia kinų hakerių organizacija, pranešė apie jėgų persigrupavimą prieš pradedant naujus darbus, prasidėsiančius po ilgos pertraukos.

Aljansas, kurį sudaro 20 tūkstančių hakerių, pasaulyje buvo penktas tarp didžiausių kompiuterinių įsilaužimo organizacijų. Alijanso tinklapis, kuris buvo sukurtas 2000 metais, “savo geriausiais” laikais skaičiavo apie 80 tūkstančių užsiregistravusių vartotojų. Pagrindinė narių užduotis vykdyti atakuoti “kolegas” iš kitų šalių.

2004 metų pabaigoje hakerių tinklas ir tinklapis buvo uždaryti be jokių priežasčių. Įkūrėjas, save vadinantis Lion’u, elektroniniame laiške pranešė, kad tinklapis egzistavo tam, kad būtų palaikomas vardas. Dabar tinklapio ir hakerių tinklo valdymu rūpinasi Čengu (Chengdu) universiteto kompiuterijos fakulteto antro kurso studentas Jangas (Yang), kuris yra alijanso narys. Jis žinomas dėl pranešimo “Aš per keletą minučių galiu sukurti kompiuterinį virusą, kuris išreguliuos kompiuterio darbą, bet aš to nedarysiu, nes “Raudonųjų Hakerių” nario misija – apginti veb – tinklapius nuo atakų “.

“Raudonųjų Hakerių” tinklapyje yra komitetas, kuris stebi savo narių poelgius ir iš organizacijos šalina tuos, kurie pažeidžia atakų taisykles, pranešė Shenzhen Daily.

Views All Time
Views All Time
3615
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!