Šiandien “Logitech” pristatė naująją “diNovo Edge” klaviatūrą. Šiame gaminyje panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos – organinis stiklas, šlifuotas aliuminis ir kokybiškas plastikas, be to, minimalistinio stiliaus klaviatūroje pašalinti visi retai naudojami klavišai. Nepaisant integruotų funkcijų ir technologijų gausos, klaviatūra tėra 19mm storio.

“Logitech diNovo Edge” yra pirmoji pakraunama “Logitech” klaviatūra. Joje integruotas lietimui jautrus valdymo ratukas, be to, ji palaiko “Bluetooth” technologiją.

“diNovo Edge” yra pati gražiausia klaviatūra, kurią esame sukūrę,- sako “Logitech” klaviatūrų padalinio marketingo viceprezidentas Denis Pavillard. – Tai vienas iš tų daiktų, kuriuos įsimylima iš pirmo žvilgsnio, o laikui bėgant šis jausmas tik stiprėja.”

Nepriekaištingas derinys geriausiems kompiuteriams

“diNovo Edge” yra naujausias gaminys “Logitech” flagmanų serijoje. Ji puikiai dera prie kito šios serijos gaminio “MX Revolution” bevielės lazerinės palės ir “Z-10” garso sistemos su lietimui jautriu ekranu.

Minimalistinis, ištobulintas dizainas

Naujausioje “diNovo” klaviatūroje pašalinti itin retai naudojami klavišai, be to, joje nerasime ir skaičių dalies. Vietoj šių retai naudojamų klavišų įtaisytas lietimui jautrus valdymo ratukas.

Įprastai nematomos, po permatomu stiklu esančios įvairios piktogramos užsidega nuspaudus atitinkamą funkcinį klavišą – pavyzdžiui, valdant muziką ar kiną, arba norint paleisti programą.

Klaviatūra yra itin plona ir visiškai plokščia, todėl dirbant ja riešas lieka visiškai atsipalaidavęs, nejaučiamas diskomfortas.

Patogus valdymas

Klaviatūroje panaudota “Logitech” inovacija – lietimui jautrus “TouchDisc” valdymo ratukas. Kaip ir nešiojamame kompiuteryje, juo galima valdyti kursorių be pelės pagalbos – tai itin patogu, kai greitai reikia atlikti nedidelę užduotį.

“diNovo Edge” klaviatūroje taip pat įtaisytas lietimui jautrus garso valdymas, pritraukimo (zoom in), atitolinimo (zoom out) ir 100 procentų mygtukai, praverčiantys peržiūrint ar redaguojant nuotraukas.

Aukščiausias darbo komfortas

Klaviatūroje panaudota “Logitech PerfectStroke” klavišų sistema, kuri garantuoja lengvą ir tolygų kiekvieno klavišo spaudimą. Nepriklausomai nuo to, ar klavišas spaudžiamas centre ar krašte, jam nuspausti nereikia papildomos jėgos. O nedidelis klavišų aukštis darbui suteikia itin didelį komfortą.

Patobulinta bevielė technologija

Klaviatūra palaiko “Bluetooth” technologija, todėl darbui su šią technologiją palaikančiais kompiuteriais papildomo USB kištuko nereikės. “Bluetooth” funkcijos neturintiems kompiuteriams komplektuojamas papildomas USB siųstuvas – sujungtas su kompiuteriu, jis automatiškai randa klaviatūrą, todėl papildomų nustatymų atlikti nereikės.

Stilingas baterijų krovimo įrenginys

Kartu su klaviatūra komplektuojamas ir stilinga krovimo stotelė – taupant vietą ant stalo, “diNovo” klaviatūrą galima pastatyti vertikaliai. Dviejų valandų įkrovimo baterijoms užteks mėnėsio darbui.

Laikas ir kaina

“Logitech diNovo Edge” klaviatūra Europoje pasirodyti turėtų jau lapkričio pradžioje. Siūloma mažmeninė produkto kaina – 199,99 eurai. Daugiau informacijos apie šią klaviatūrą rasite adresu: www.logitech.com/advanced.

Apie “Logitech”

Kompanija “Logitech” įkurta 1981 metais. “Logitech” gamina ir parduoda periferinę įrangą, kuri suteikia galimybę žmonėms efektyviai dirbti, žaisti ir bendrauti skaitmeniniame pasaulyje. “Logitech International” yra Šveicarijos kompanija, kurios akcijomis prekiaujama Šveicarijos SWX (santrumpa LOGN) ir JAV Nasdaq (santrumpa LOGI) biržose. “Logitech” gamyklos yra Azijoje, o pagrindiniai biurai- didžiuosiuose Šiaurės Amerikos, Europos ir Pietryčių Azijos miestuose.

Views All Time
Views All Time
3531
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!