Rizikos kapitalo fondas perima beveik pusę Colin McRae leidėjo nuosavybės teisių; Codemasters naudos lėšas pagreitinti plėtrai ir padidinti pasaulinį pasiekiamumą.

Kol dauguma stebi Jungtinės Karalystės didžiausio leidėjo, Eidos, pardavimo gudrybes, mažesnė drama įvyko JK žaidimų industrijoje. Vakar, Codemasters, konfidencialiai laikomas Colin McRae Rally serijų supirkėju ir leidėju, paskelbė, kad pardavė 40% kompanijos Benchmark Capital Europe rizikos kapitalo fondui.

Po pardavimo gauti pinigai – suma nebuvo patikslinta – bus panaudoti kitų žaidimų vystymui pagreitinti, perkelti Codemasters į tiesioginį žaidimą, išplėsti platinimą ir padidinti savo pardavimų bei marketingo komandas.

Codemasters vadina pardavimą “reikšminga investicija”. Rizikos kapitalo fondai dažnai tampa kompanijos dalininku, su kuria vėliau derasi dėl pelno, neretai per pardavimą. Codemasters atsisakė komentuoti ar tai galėtų būti panašus scenarijus.

Codemasters pirmininkas pareiškime pasakė, “Codemasters subrendo tapti didžiausiu privačiu leidėju Europoje. Benchmark investicijos bei Benchmark talentingos komandos dalyvavimas suteiks puikių galimybių kitai Codemasters augimo stadijai.”

Sandėrio sudarytojas yra Benchmark Europe naujasis partneris, Ynon Kreiz, kuris buvo pasamdytas sausio mėn. Jam buvo duotas priėjimas prie Benchmark 375 milijonų JAV dolerių fondo ir jis buvo atsakingas už fondo perkėlimą į žiniasklaidos kompanijas. Kas liečia žaidimus, misija įvykdyta.

Kreiz atėjo į Benchmark iš pirmininko, prezidento ir Fox Kids Europe (FKE) vadovaujančio darbuotojo pareigų. Kreiz dalyvavo FKE užaugimui į vieno iš pagrindinių vaikų kanalą Europoje ir Vidurio Rytuose. Jis taip pat dalyvavo programų platinimo, vartotojų produktų strategijoje bei tiesioginio ir interaktyvaus verslo kanale daugiau kaip 50 šalių.

Kreiz sakė, jį sužavėjo 18 metų leidėjas dėl savo “ nuostabaus vadovavimo, kūrybiškumo, naujovių ir ambicijos plėsti ribas.”

Views All Time
Views All Time
2328
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!