Nurenginėti draudžiama ir virtualias merginas
| |

Nurenginėti draudžiama ir virtualias merginas

Žaidimus kurianti Japonijos kompanija “Tecmo” perspėjo, kad imsis visų įmanomų teisinių priemonių prieš tuos, kurie bandys nurengti neseniai išleisto savo žaidimo “Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball” veikėjas.

Šiame “Xbox” žaidimų kompiuteriams skirtame žaidime keturios merginos kaitinasi paplūdimyje, žaidžia tinklinį ir kitaip pramogauja dėvėdamos tik bikinius. “Tecmo” konferencijų tinklapyje pasirodė kai kurių žaidėjų patarimai, kaip galima “nurengti” žaidimo herojų maudymosi kostiumėlius pasinaudojus specialiais į žaidimą įdiegiamais programiniais “lopais”, kuriuos galima parsisiųsti iš interneto. “Lopai” pakeičia žaidimo veikėjų tekstūras ir vietoj drabužėlių atvaizduoja nuogą kūną.

Nors “Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball” JAV ir Japonijoje buvo pradėtas pardavinėti tik sausio mėnesį, internete jau galima surasti bent keletą virtualias merginas “nurenginėjančių” programėlių. Kai kuriuose tinklapiuose galima pamatyti šitaip modifikuoto žaidimo ekrano nuotraukų.

Straipsniai 1 reklama

“Mes stebime jus labai įdėmiai! Prašome neskelbti jokios informacijos, kuri pažeidžia autorių teises ir kitus teisės aktus”, – oficialiai perspėjo žaidimo konferencijos dalyvius “Tecmo” atstovas. Pasak jo, vienas įtariamas hakeris jau sekamas.

Merginos iš skaitmeninio paplūdimio – ne pirmosios piktavalių programuotojų aukos. Praėjusį rugsėjį “Tecmo” laimėjo bylą teisme prieš kitą kompanijos žaidimo veikėją išrengusį hakerį. Ne kartą įvairiais būdais buvo išrengta ir kita garsi kompiuterių pasaulio veikėja – įžymioji Lara Croft iš “Tomb Raiders” žaidimų serijos. Internete gausu Laros grožybes pamatyti padedančių programinių priedų.

Daugiau foto:
http://www.xbins4newbies.com/doaxvhith/

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *