8 moterys

8 femmes

Kriminalinė komedija – miuziklas
Režisierius: Francois Ozonas
Prodiuseriai:
Vaidina: Catherine Deneuve, Isabelle Huppert, Emmanuelle Beart, Fanny Ardant, Virginie Ledoyen, Ludivine Sagnier, Firmine Richard, Danielle Darrieux
Sukurta: Prancūzija (2002)
Trukmė: 103 min. (1 val. 43 min.)
Originalo kalba: prancūzų
Premjera Lietuvoje 2002 m. rugpjūčio 30 d.

Šv.Kalėdų atostogoms į kažkuriame Prancūzijos regione esantį dvarą susirenka didžiulė šeima. Susirenka ir išsiaiškina, kad vienintelis vyras šeimoje jau niekuomet iš savo kambario antrame aukšte nenusileis į prabangiais baldais apstatytą svetainę. Praėjusią naktį Marcelis buvo žiauriai nužudytas peilio dūriu į nugarą. Tai galėjo padaryti tik viena iš aštuonių moterų, kurios buvo giminystės ryšiais arba darbo reikalais susijusios su senyvo amžiaus vyru. Viską iki smulkmenų apgalvojusi klastingoji žudikė nepatingėjo nupjauti visus telefono laidus, kad niekas neiškviestų policijos, sugadinti automobilio variklį, kad niekas neišvažiuotų, ir užblokuoti masyvių vartų atsidarymo mechanizmą, kad niekas nepabėgtų.

Straipsniai 1 reklama

Kas ir kodėl taip galėjo pasielgti?

Galbūt tai turtinga, elegantiška ir graži žmona Gaby (akt. Catherine Deneuve)? Galbūt tai visas šeimos paslaptis žinanti, artimuosius labai mylinti ir tik su invalido vėžimėliu judanti uošvė Mamy (akt. Danielle Darrieux)? Galbūt tai amžinai vieniša, bjauraus charakterio ir beprotiškai pavydi žmonos sesuo Augustine (akt. Isabelle Huppert)? Galbūt tai Londone studijuojanti, neapsakomai žavi ir seksuali vyresnioji dukra Suzon (alt. Virginie Ledoyen)? Galbūt tai kriminalinius romanus dievinanti, visuomet linksma ir išradinga jaunesnioji dukrelė Catherine (akt. Ludivine Sagnier)? Galbūt tai raudonus drabužius dėvinti, paslaptinga, labai protinga ir kitų giminės narių nekenčiama sesuo Pierrette (akt. Fanny Ardant)? Galbūt tai paslaugi ir ištikima namų šeimininkė ponia Chanel (akt. Firmine Richard)? Galbūt tai jauna, seksuali, darbšti ir įtartinai tyli kambarinė Louise (akt. Emmanuelle Beart)?

Aštuonios moterys yra įtariamos žiauriu ir negailestingu nužudymu. Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino labai protingu alibi. Kiekviena turi savo asmeninių svajonių ir paslapčių, apie kurias anksčiau niekas kitas nežinojo. Kiekviena moka gražiai šokti ir dainuoti. Bet tik viena iš jų yra kalta. Vis dėlto kuri?

Ar jūs norite sužinoti kas ji?

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0283832

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]