Van Wilder: Party Liaison

komedija
Režisierius: Waltas Beckeris
Scenarijaus autorius:
Prodiuseriai:
Vaidina: Ryanas Reynoldsas, Tara Reid, Timas Mathesonas, Kalas Pennas, Tomas Everettas Scottas
Sukurta: JAV (2002)
Trukmė: 92 min. (1 val. 32 min.)
Originalo kalba: anglų
Premjera Lietuvoje 2002 m. rugsėjo 13 d.

Vanas Wilderis (akt. Ryanas Reynoldsas) yra pats populiariausias studentas Collidge’o koledže. Nors jaunuolis tikrai nelaimėjo loterijoje milijono ir nežaidžia krepšinio komandoje, jam niekuomet netrūksta šlovės, seksualių merginų meilės ir pataikaujančių dėstytojų dėmesio. Jis yra linksmas ir nuoširdus, todėl visi jį garbina, myli ir tiesiog nešioja ant rankų. Niekam net nerūpi, kad Vanas Wilderis jau septintus metus mokosi paskutiniame kurse ir niekaip nebaigia koledžo. Nebaigia tik todėl, kad pats to nenori. Jam labiau patinka būti amžinu studentu ir dalyvauti nesibaigiančiuose vakarėliuose.

Netrukus, populiarusis jaunuolis susidomina studentų laikraščio redaktorių, kuris gabiausiai leidinio žurnalistei Gwen (akt. Tara Reid) duoda užduotį – surinkti visą medžiagą ir parašyti straipsnį apie tikrąjį Vaną Wilderį. Šis neprieštarauja tokiam sumanymui, bet nuo jo ne per žingsnį neatsitraukiančią merginą viešai pavadina … savo meiluže. Toks pokštas nejuokais įsiutina tikrąjį žaviosios Gwen širdies draugą Richardą, kuris ryžtasi kaip reikiant pamokyti Vaną Wilderį ir sugadinti jo reputaciją.

Bet tai tik nemalonumų pradžia. Sužinojęs apie apgaulę ir visiškai nusivylęs sūnumi, milijonierius Vance’as Wilderis (akt. Timas Mathesonas) nusprendžia nutraukti mokslo finansavimą ir užblokuoja visas sąskaitas. Jeigu Vanas Wilderis nesuras reikiamos pinigų sumos, tai sekantį semestrą jis jau neteks teisės studentauti ir negalės organizuoti išradingų pasilinksminimų. Visiems taip reikalingo sponsoriaus paieškomis užsiima jo draugai ir asmeniniu asistentu dirbantis studentas iš Indijos (akt. Kalas Pennas), kuris kolekcionuoja sinonimus apie oralinį seksą ir turi svajonę pagaliau prarasti nekaltybę. Jis tikisi, kad Vanas Wilderis padės išspręsti ir šią problemą

Daugiau apie filmą:
http://us.imdb.com/Title?0283111

Views All Time
Views All Time
3471
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!