Naujoji „Kazaa” siūlys užsidirbti iš disko vietos

Šį mėnesį pasirodysiančioje naujoje „Kazaa Media Desktop” versijoje 2.5 bus įdiegtas kompanijos „Altnet” komponentas, mainais už premijų taškus „Kazaa” vartotojams siūlantis papildomą turinį. Manoma, kad šitaip „Kazaa” kūrėja „Sharman Networks” stengiasi prisidėti prie legalių muzikos įrašų įtvirtinimo.

„Kazaa Media Desktop 2.5” nusprendę parsisiųsti vartotojai automatiškai gaus ir „Altnet” programą „Peer Points Manager”. Ši papildoma „Kazaa” galimybė bus įdiegta pagal nutylėjimą, tačiau nenorintieji ja naudotis galės po to ją išinstaliuoti. „Peer Points Manager” leidžia vartotojams iškeisti savo interneto ryšio pralaidą ir siūlomą kietojo disko vietą į premijų taškus. Juos galima panaudoti piniginių ir daiktinių prizų loterijose su arba įsigyjant papildomą „Kazaa” siūlomą turinį – muzikos įrašus, žaidimus ir t.t.

Pasak bendrovės „Altnet” vyriausiojo vadybininko Kevino Bermeisterio, vartotojams siūloma paskatinimo taškų programa bando išspręsti problemą, kaip P2P tinklus paversti pelningais, o jų vartotojus skatinti pirkti legalią muziką.

Straipsniai 1 reklama

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *