Praėjusį trečiadienį Microsoft išleido atnaujintą Windows Media Player 10 versiją, kurioje ištaisyta potenciali saugumo klaida, atakuotojui leidusi nukreipti vartotojus į virusų ar kitos kenksmingos programinės įrangos parsiunčiančią svetainę vietoj licenzijos groti/rodyti DRM (Digital Rights Management) technologija apsaugotam turiniui. Microsoft atstovas patvirtino, kad klaida ištaisyta naujoje, 3802 build numeriu pažymėtoje WMP versijoje, taigi, netvarka su skaitmeninių teisių tvarkymo funkcijomis pašalinta.

Iš pradžių Microsoft atsisakė pašalinti šią problemą, teigdama, jog tai nėra saugumo skylė, bet kai Internete sparčiai pradėjo plisti MS „gimtųjų“ WMA ir WMV formatų failai ir į reikalą įsikišo saugumo analitikai, kompanija staiga pakeitė savo politiką ir pataisą paskelbė išleisianti per 30 dienų.

Vis dėlto Microsoft paskelbė, neva, ši problema nėra saugumo skylė. „Microsoft prieš kelias savaites pareiškė, kad ji atkreipė dėmesį į šį dalyką ir kol tai yra nenumatytas WMP DRM panaudojimo atvejis, tai nėra saugumo skylė“, – sausį pareiškė kompanijos atstovas.

Dabar Microsoft vartotojus ragina atnaujinti jų programinę įrangą. Windows Media Player 10. 3802 versiją galite atsisiųsti iš čia:

Views All Time
Views All Time
2627
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!