Lietuvos moksleiviai ir studentai, o taip pat jų šeimos nariai turi galimybę naudotis populiariomis kompiuterio programomis labai palankiomis sąlygomis. Jiems siūlomas specialus “Microsoft Office 2003 Student and Teacher Edition” paketas, apimantis visas bazines mokymuisi būtinas programas.

Nekomerciniam naudojimui skirtą programų rinkinį gali įsigyti moksleiviai, studentai, o taip pat bendrojo lavinimo mokyklų pedagogai ir aukštesnio bei aukštojo mokslo įstaigų dėstytojai. Programinę įrangą turės galimybę naudoti ir jų šeimos nariai, nes vieną rinkinio licenciją leidžiama įdiegti net į 3 namuose esančius kompiuterius.

“Šiuolaikinio studento gyvenime kompiuteris palaipsniui tampa būtina mokymosi priemone, kurios pagalba ugdymas gali tapti ne tik įdomesnis, bet ir efektyvesnis. Suprasdami tai, stengiamės sukurti jiems kuo palankesnes sąlygas naudotis legaliomis kokybiškomis programomis ir taip siekti geriausių rezultatų”, – sako “Microsoft Lietuva” generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Vienos mokslo bendruomenei siūlomos “Office Student and Teacher Edition” rinkinio licencijos kaina sudaro vos apie dešimtadalį standartinio “Microsoft Office” paketo kainos. Nepaisant to, į rinkinį įtrauktos visos būtiniausios vartotojams gerai pažįstamos “Office” programos: tekstų redaktorius “Word”, skaičiuoklė “Excel”, prezentacijų rengimo įrankis “Power Point” bei elektroninio pašto programa “Outlook”.

Mokyklos ar studijų metais įsigytu programų rinkiniu galima naudotis ir po mokslo įstaigos baigimo.

“Microsoft Lietuva” įgyvendina ir įvairias kitas švietimo iniciatyvas. Nuo 2003 m. visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos gali naudoti operacines sistemas “Microsoft Windows” ir biuro programas “Microsoft Office” nemokamai.

Views All Time
Views All Time
4084
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!