Šią vasarą kompanija „Microsoft“ atliks kai kuriuos operacinės sistemos „Windows XP“ pakeitimus, taip vykdydama susitarimą geriau tenkinti vartotojų poreikius ir pagerinti konkurencijos sąlygas. Programinės įrangos gamintoja pažadėjo pradėti „Windows XP“ pakeitimo darbus jau kitą mėnesį ir galutinę versiją pateikti vasaros pabaigoje. Nauja versija palaikys bevielius prietaisus „Mira“ ir skaitmeninę sąsają „Freestyle“.

Be to, nauja versija vartotojams ir AK gamintojams leis išimti apie šešias vadinamas tarpines technologijas, integruotas į „Windows XP“. Šių veiksmų „Microsoft“ buvo priversta imtis po to, kai JAV teisingumo departamentas ir 9 valstijos kompaniją padavė į teismą dėl antimonopolinių įstatymų pažeidimų.

Pasikeitimas reiškia tai, kad vietoje „Microsoft“ technologijų „Windows XP“ pasirodys „AOL Time Warner“, „RealNetworks“ ir kitų kompanijų programos, taip suteikdamos pasirinkimą vartotojui ir padidindamos konkurenciją.

„Microsoft“ taip pat turės pateikti programų sąsajas, naudojamas tarpinių programų sąveikai su „Windows XP“, kad AK gamintojai ir programuotojai galėtų priderinti programas prie operacinės sistemos.

Kai kurie valstybės pareigūnai ir pagrindiniai „Microsoft“ konkurentai mano, kad pakeitimai yra per maži ir jie bus naudingi tik AK gamintojams.

Views All Time
Views All Time
2249
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!