
"Microsoft" "Internet Explorer" programos vadybininko Brajeno Kantrimano teigimu, kompanija likviduos savarankiškas interneto naršyklės versijas. "Microsoft" jas toliau kurs tik kaip operacinės sistemos dalį", - pareiškė vadybininkas.
B.Kantrimanas paneigė įtarimus, kad sprendimas atsisakyti savarankiško IE produkto susijęs su juridiniais klausimais. Jis teužsiminė, kad šio žingsnio priežastis - naujos apsaugos priemonės, kurios bus įtrauktos į "Windows Longhorn" operacinės sistemos versiją.
Laukiama, kad "Longhorn" turės apsaugos sistemą, vadinamą "Next-Generation Secure Computing Base" (ankstesnis pavadinimas - "Palladium").
Kritikai baiminasi, kad dėl šios technologijos klientai gali prarasti savo kompiuterių kontrolę, o "Microsoft" panaudos technologiją savo rinkos dalies įtvirtinimui. Tuo tarpu jos šalininkai teigia, kad technologija leis patikimai apsaugoti svarbius klientų duomenis.