Los Andžele programuotojas Mattas Wolfas parašė kompiuterinį žaidimą “CyberPounce”, kuris skiriamas žaisti katėms.

Anksčiau Wolfas kompiuterinius žaidimus kūrė tik žmonėms. Jis dirbo tokiose firmose kaip “Sega” ir “Electronic Arts”, o taip pat dalyvavo tokių garsiųjų kaip “Sonic the Hedgehog” ir “Soviet Strike” konsolių kūrime.

Kartą programuotojui teko pasilikti namuose su draugo katėmis. M.Wolfas tuomet pastebėjo, kad viena jų puikiai geba gainiotis kursorių. Tuomet programuotojui šovė į galvą mintis sukurti programinę įrangą katėms. Šiam darbui buvo pasitelkta zoologo – eksperto pagalba ir apie 100 kačių.

Galutinis produktas “CyberPounce” kainuoja 14,95 JAV dolerių. Jį sudaro paukštelių, pelyčių, žuvelių ir kitų katėms įdomių daikčiukų rinkinys ekrane. Visi šie gyvūnėliai gali savarankiškai slankioti po ekraną užsklandos pavidalu arba kontroliuojami žmogaus, kai šis judina kompiuterinę pelę.

Žaidimo kūrėjas tvirtina, kad katėm gaudyti ekraninius gyvūnėlius yra toks pat įdomus užsiėmimas, kaip žmogui žaisti “Quake”.

M.Wolfas taip pat planuoja parašyti programą, skirtą mokyti kalbėti papūgas. Programuotojas teigia svajojąs parašyti programą šunims, tik niekaip nesugalvojąs kokiu pagrindu. Be to, tokios programos kūrimą apsunkina pats faktas, jog kai kurių veislių šunys susižavėję žaidimu gali nutempti visą kompiuterį.

Views All Time
Views All Time
3330
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!