| |

Logitech pristatė produktus, skirtus naująjai “Windows Vista” operacinei sistemai

Pirmaujanti pasaulio periferinės įrangos gamintoja “Logitech” šiandien pranešė Vartotojų elektronikos parodoje (CES) pristatysianti naująjai “Microsoft” operacinei sistemai (OS) skirtus produktus. Naujieji įrenginiai sukurti būtent šiai sistemai ir turi papildomas funkcijas, kurių pagalba darbas su naująja “Vista” OS tampa itin intuityvus ir paprastas. Dauguma senesnių “Logitech” produktų ir toliau puikiai veiks su “Windows Vista”.

“Windows Vista” žmonėms atveria naujas galimybes naršyti internete ir kompiuteryje, be to, visiškai nauja grafine sąsaja gerokai palengvina kasdienį darbą ar pramogas,- teigia “Logitech” klaviatūrų padalinio marketingo viceprezidentas Denis Pavillard. – Atnaujintų “Logitech” gaminių dėka žmonės gali visiškai išnaudoti visas naujas šios OS galimybes. Mes siekiame tikslo naudojimąsi kompiuteriais paversti patogiu ir paprastu, ir kolkas mums tai puikiai sekasi.”

“Mes labai džiaugiamės, kad “Logitech” taip stipriai remia naująją “Windows Vista OS”,- priduria “Microsoft Windows” vadybininkas Brad Goldberg. – Tik dirbdami išvien galime sukurti naujoves, kurios pakeistų kiekvieno iš mūsų naudojimosi kompiuteriais įpročius ir palengvintų gyvenimą.”

Straipsniai 1 reklama

Didesnis darbo efektyvumas

Naująjai “Windows Vista” pritaikytų “Logitech” gaminių pagalba smarkiai padidėja darbo efektyvumas. Neseniai pristatytoje “Logitech Cordless Desktop MX 3200 Laser” bevielėje klaviatūroje ir pelėse yra papildomi “Flip3D” ir skaitmeninių nuotraukų paieškos mygtukai, kurių dėka norimą informaciją kompiuteryje galima rasti vienu spustelėjimu. Tuo tarpu lietimui jautrios slinkties juostos pagalba itin lengva naršyti tarp failų ar paieškos rezultatų. Populiariosios “Logitech MX Revolution” bevielėje lazerinėje pelėje taip pat yra papildomas “Flip3D” mygtukas, kuriuo galima persijungti tarp visų paleistų programų. “Logitech” jau kuria papildomą programinę įrangą naująjai “Windows Vista” OS. Ją internetu bus galima atsisiųsti jau sausio mėnesio pabaigoje.

Bendravimas internetu

Daugelis “Logitech” vaizdo kamerų jau yra sertifikuotos darbui su “Windows Vista” ir užtikrina nepriekaištingą bendravimo internetu kokybę. O nauja “QuickCam 10.5” programinė įranga, skirta šiai OS, bus pasiekiama internetu jau sausio mėnesio gale. Joje bus įdiegtos papildomos, darbą su interneto kamera palengvinančios programos. Tuo pačiu metu “Logitech” pristatys atnaujintą sidabrinės ir juodos spalvos “QuickCam Ultra Vision Special Edition”.

Priedai nešiojamų kompiuterių savininkams

“Logitech VX Revolution” bevielė lazerinė pelė, skirta nešiojamiems kompiuteriams, taip pat turi papildoma “Flip3D” funkcijos mygtuką. Pelėje dar vienas mygtukas skirtas ir kitai naujoviškai funkcijai “One-Touch Search”. Šios pagalba norimą informaciją internete galima rasti vieno mygtuko pagalba.

Priedas prie naujosios grafinės sąsajos

“QuickCam Ultra Vision Special Edition” ir kitų paskutiniu metu pristatytų “Logitech” produktų dizainas derintas su naująja OS, todėl jie puikiai dera prie “Windows Vista” grafinės sąsajos. Pavyzdžiui, unikalaus dizaino “Logitech diNovo Edge” pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, o “Logitech Premium Notebook Headset” ausinės nudažytos “Windows Vista” spalvomis.

Daugiau informacijos apie “Windows Vista” skirtą įrangą galite rasti internete adresu www.logitech.com/vista.

Programinė įranga “Logitech” produktų savininkams

Visi, kurie “Logitech” produktus įsigijo prieš “Logitech” pranešimą apie naująjai OS skirtą programinę įrangą, šią galės parsisiųsti jau sausio 30d. Adresas internete: www.logitech.com/downloads .

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *